• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Jinak z navrhovanými módy nemám problém krom skimpy armoru - vím, že je to zvláštní, vzhledem k tomu, že nechávám postavu běhat prostoprsou, ale to je právě ten důvod - tyhle zbroje berou možnost volby. Navíc sundat některé části brnění stojí za to už jen proto, že to dává zase jiné výhody, jak tuVIRIK už zmínil, takže já bych tohle nechal na volbě toho kterého. Navíc některé kusy jsou opravdu pěkné na pohled a ten mód je spíš zprasil.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: nevsiml, jeste porad sem obleceny v zakladnim medium setu. Ale uz se chystam na pavuky abych si udelal nejaky ten shemite set :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: Někdy jo a někdy ne. Některý oblečení dává pravda, důležitý vylepšení dovedností, ale někdy je lepší být hbitejší, než zakovaný.
    Všiml sis, že nejen zbraně, ale i oblečení dává jiné sety pohybů? Kombinacé třeba dýk a lehký zbroje od darfari (stačí spodek) a to už nejsou kotrmelce, ale při odskoku akrobacie hodná ruskému cirkusu :) Jako hezky rozanimované a neuvěřitelně rychlé s bonusem do síly.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: no zatim neimplementovali faktor rozptyleni kdyz bych zautocil bez obleceni, takze preci jen brneni stale prinasi jiste vyhody.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: jak pomalu, ty si zakrýváš pinďu/bradavky?
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: no prece to do ktereho vlezes jako prvni jeste pomalu nahy :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: to nejsem ani já (mračím se a nabíjím trebuchet)
    DIOM
    DIOM --- ---
    nějako se nemůžu vloupat na server :|
    JCD
    JCD --- ---
    Já farmím otroky v Derketo Templu :) tvá bohyně nebude rada ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já byl o víkendu na eventu v The Division a pak řádil v Destiny. Sorry, to dělaj ty lootboxy, na Conana pak nebyl čas a tvrdne mi v kole bolesti nějaká tanečnice, co už dávno měla tančit pro potěchu Derkety.
    JCD
    JCD --- ---
    Já včera s hrůzou utekl před Witch Queen
    CAIA
    CAIA --- ---
    JCD: Tam jsem byl se svoji solo postavickou cca lvl30 ale byl jsem baba a radeji utekl.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: jo tenhleee, tam jsem se chtěl vždycky podívat, ale pokaždý mne cestou něco jinýho zaujalo a nikdy jsem se tam nedostal.... :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: trebuchet je celkem levný, ale aby to střílelo trošku dál, tak to chce pořádný závaží..kameny nám přišly málo, iron blocky už jsou o dost lepší..dělá to tuším 1000 iron blocků..ale ani to není se současným nastavením serveru zásadní problém

    zkusíme tam ještě narvat thrally a uvidíme kam to až dostřelí.. :) nic těžšího jsem ve hře zatím neviděl
    JCD
    JCD --- ---
    The Dregs - Official Conan Exiles Wiki
    https://conanexiles.gamepedia.com/The_Dregs
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    co to znamná, "takové to první údolí"?
    JCD
    JCD --- ---
    ja uz mam temer lvl 50, uz to moc nepribyva. Ale crom bossu si pripadam jak superman uz ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    No asi bych nabral jeste par levlu, ted sem asi 32 ale tento tyden se k tomu asi moc nedostanu. Akorat dneska v noci tak po 11te asi shodim server a zkusim kouknout na ty mody.
    JCD
    JCD --- ---
    jo vim, flusac, dredge
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: kdyz jsi v takovem tom prvnim udoli, tak uplne nalevo je drafari camp a za nim vstup do podzemi.
    JCD
    JCD --- ---
    Ja uz zkousel bosse skorpiona, bosse pavouka, bosse jesterkonosorozce, bosse bilyho tygra, nikoho jsem nedal ;)
    JCD
    JCD --- ---
    v unnamed meste? velky had na konci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam