• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    CAIA
    CAIA --- ---
    DORIAN: Na dne je denik s receptem na brneni. A ty abysmal zbrane asi taky.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    CAIA: Jop, toho jsem si taky ozkoušel a porazil včera. Mám jen jednu otázku. Leží tam krom té pijavice ještě něco? Kyselina strašlivě rychle zaplnila jezírko a já to nestihl prohlédnout důkladně. Tak si říkám, že bych si dal dneska kolo číslo dvě.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Ja myslel abysmal remnant.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: skoda ze ste byli pryc. Mohli sme dat tu musi kralovnu. Nebyla tezka, jen sem ji daval strasne malo.
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: to v těch stokách ani není moc had, tj taková obluda divná, trochu hadovitá :) ..já myslel hada v Deathwisper ruins
    JCD
    JCD --- ---
    Hadech, nikoli hradech...autocorrect je strašná vec
    JCD
    JCD --- ---
    Já vim jen o dvou hradech, velký hroznýš v unnamed city a ten abysmal remnant ve stokach, na východě nevím o ničem, se musím kouknout do mapy :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: ja myslim toho hada v chramu spis na vychode pouste
    JCD
    JCD --- ---
    Užovkou myslite toho hada v Unnamed City?
    JCD
    JCD --- ---
    Ten landclaim je ted úplně super ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    CAIA: na tu máme zálusk dneska..mi jsme včera ubojovali červenýho draka.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Jinak rano jsem zabil tu prerostlou uzovku. Pekne misto s peknou atmosferou. Uzovka neni tezka, staci uhybat smerme k ni a zase zpet.
    DIOM
    DIOM --- ---
    DWAY: v pohodě..takhle je to o dost lepší
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: snizil jsem land claim na zadost :) Ano to jsem delal vcera, mas pravdu.
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: to poznám spolehilivě, protože nám třeba najednou rostou stromy na dvoře, kde předtím nebyly..kameny jsou jinde..gazella nám chodí po zahradě a tak..po restartu se tyhle věci náhodně rozmístí jinak, než předtím
    JCD
    JCD --- ---
    co bylo jinak? nema cenu to moc resit, jsou tam bugy. Ja musim obcas davat relog protoze mi postava kuprikladu rozprahne ruce a zacne poskakovat, nebo nejdou otvirat bedny.....exit do menu a relog to vetsinou spravi

    take je tam bug, ze kdyz mate thralla followera, a odejtete ze hry, po relogu za vami uz nechodi, ale hra si porad mysli, ze za vami chodi, takze si nemuzete vzit jineho. A tohle spravi jen restart serveru.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: je to mozne. Ted si nejsem jisty jestli sem netestoval mod vcera kdyz byli vsichni off. Mam pocit ze jo.
    DIOM
    DIOM --- ---
    DWAY: aha..to je trošku divný teda..protože dopoledne byly věci jinak, než odpoledne..proto jsem si myslel, žes to resnul
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: dneska.
    DIOM
    DIOM --- ---
    nebyl reset včera?
    DWAY
    DWAY --- ---
    CAIA: nevim, nedival jsem se :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam