• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    DIOM
    DIOM --- ---
    DWAY: jn..na velký ploše to nevypadá úplně supr..ale v reaálu je to imo o dost lepší, než na obrázku

    jinak tohle už je asi 5. verze..kolega to pořád přestavuje, hlavně ty horní věže..byla celkem sranda, když to schválně podtrhl a nechal to spadnout..v ten moment jsem šel z 60 fps stable na 15 :)

    jo..a už víme jak funguje ten trebuchet..musí se průběžně opravovat kladivem, jinak se asi po patnácti výstřelech kompletně rozpadne
    DWAY
    DWAY --- ---
    Proto jsem chtel ten mod na stavebni material. At neni vsechno z toho oskliveho sandstonu :(
    DIOM
    DIOM --- ---
    Karlštejn aktuálně

    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: je tam jeste nekde placek na dalsi barak? :-D
    JCD
    JCD --- ---
    CAIA: to ignoruju dokud mi nezrudne obrazovka ;)
    CAIA
    CAIA --- ---
    JCD: Jo, jdi se prosim te konecne uz najist a napit.
    JCD
    JCD --- ---
    Uz toho staveni mam plny zuby, pujdu nekam neco zabijet ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: DIOM: Nemáte zrovna malé ambice pánové :)
    JCD
    JCD --- ---
    WOLFGAR: mne upadla strecha a lavka na starym baraku ;) ale tam uz to nejak neresim ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    ja mam v planu vytah na sever..uz mne trosku irituje probihat tou jeskyni :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Mi se povedl v dzungli postavit most pres reku kwai. Jak sulin sem splhal po tramech ale nakonec sem to postavil. A pak sem se odstehoval :-D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DWAY: Ty tam prave mam, ale mam podezreni, ze kdy se po restartu nacita server tak se nejdriv nacte strop a az pak ty podpery proto se mi propadne a mimo restary drzi.
    DWAY
    DWAY --- ---
    WOLFGAR: asi bych zkusil nejake podpory. Alespon takove ty co jdou pichnout na zed a strop. Ty sikme tramy.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Me vzdy po restartu spadne strop ve vezi...asi jsem si vazne mel postavit neco plosnejsiho. Ale zase...ten vyhled! Jestli se mi to podari nejak udelat aby to drzelo udelam nahore vyhlidku s vytahem at se muzete take kochat pousti :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    CAIA: Asi jsi stihl vypadnout brzy :) Já si prohlížel potvoru, tak to šlo samo :)
    Jinak druhé kolo prošlo, kolega šel se mnou, takže to bylo daleko snazší.

    CAIA
    CAIA --- ---
    DORIAN: Ale vubec jsem nepostrehl, ze by se tam vylejvala nejaka kyselina.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    CAIA: Takže kolo číslo dva :)
    CAIA
    CAIA --- ---
    DORIAN: Na dne je denik s receptem na brneni. A ty abysmal zbrane asi taky.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    CAIA: Jop, toho jsem si taky ozkoušel a porazil včera. Mám jen jednu otázku. Leží tam krom té pijavice ještě něco? Kyselina strašlivě rychle zaplnila jezírko a já to nestihl prohlédnout důkladně. Tak si říkám, že bych si dal dneska kolo číslo dvě.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Ja myslel abysmal remnant.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: skoda ze ste byli pryc. Mohli sme dat tu musi kralovnu. Nebyla tezka, jen sem ji daval strasne malo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam