• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    FITH
    FITH --- ---
    KOCHANSKA_CH: Ne,nezkousela,ale delam tvarohove oopsiky a ty mam rada,delam je z tucneho tvarohu a peti vajec,soli a pridam lzici chia seminek,natahnu na plech s pecicim papirem,upecu sroluju,necham vychladnout. Nakrajim na platky,vzniknou takovi jako sneci. Pouzivam bud jako knedliky,dobre sajou omacku nebo jako nudle do polevky.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: Zkoušela jsi ty lučinové s psylliem? Ty jsem zavrhla, chutnají jak hubky na nádobí.
    FITH
    FITH --- ---
    Pokud ji ty mandlove,tak nebude problem,tedy pokud prekona ostych k te nezvykle barve :o)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: Já jsem zatím zkoušela jen bábovku z bílého máku a tvarohu. Na černý knedle nevím, jak by se chlap tvářil. :-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Podzimní grilování sice na zahradě, ale doneseno nahoru do jídelny, aby to nechladlo bleskovou rychlostí.
    Krůtí a telecí medailony, zelenina, domácí tatarka. Dezert je jablko v alobalu se skořicí a vlašáky, tramín z Pavlova.



    FITH
    FITH --- ---
    KOCHANSKA_CH: Vlastne jsi me inspirovala s tou panenkou se svestkovou. Cerstve jsem si koupila tu makovou mouku na zkousku a napadly me ty mandlovo-makove knedliky :o)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: To je dobrá kombinace! :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    kaše ze smetany a másla výborná.
    Maso marinované v marinádě z olivového oleje, balsamica, česneku, čerstvého tymiánu a fenyklu.



    FITH
    FITH --- ---
    ALONSY: :o),vypada,to mas pravdu.Mam rada kombinaci mak- svestky,takze jsem to zkusila a je to dobre.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    FITH: Jak tě napadly makový knedlíky? :o To vypadá skvěle / divně! :-)
    FITH
    FITH --- ---
    Krupan s toho co jsem pri prochazce se psem nasla pod stromy. Sice na talirku nevypada vabne,ale chtutna vyborne.

    FITH
    FITH --- ---
    Veprova panenka se svestkovou a makovymi knedliky

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARRI: Přesně tak.
    SARRI
    SARRI --- ---
    BISCUIT13: rekla bych, ze cloud egg .. bilek vyslehas na snih, peces na 170C asi 3min do zlatova pak na to pridas zloutek a peces jeste dalsi 3min
    KOC256
    KOC256 --- ---
    karboš se strouhaným bramborem...
    Dýňovou polévku jsem vyfotit nestihl jak byla dobrá :)

    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    KOCHANSKA_CH: co je ta ""laskonka"" s vajíčkem prosím? :-)
    FITH
    FITH --- ---
    Dnesni vecere,grusovky,sardele,rajce,petrzel,syr.

    FITH
    FITH --- ---
    Dnesni zbytkovy obed: plneny zampion,bataty,celerovomrkvovorepovy salat,zelny salat,vyprazena slanina...

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Když je čas hrát si s pozdní snídaní.



    ALONSY
    ALONSY --- ---
    XMARGE: A přesně to plánuju k večeři. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam