• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    akce ukliď špajz (ledničku, mrazák a sklep) pokračuje

    ano, u nás v mrazáku se ukrývalo maso na řízky :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    zas nějaké snídaně, snad tu ještě nebyly









    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Vás s vysokou uměleckou na focení jídla je tu víc! Right on!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Brokolicový salát se slunečnicovými semínky.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Losos pečený v krustě z bramborové vlákniny s kořením, brokolicové pyré s trochou mascasrpone a sušeného česneku.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Bramborové placky se šunkou a špenátem s česnekem.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Papriky zapečené s mletým vepřovým a rýží. Tohle budu asi péct častěji, výborné to bylo.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Trhané hovězí z vývaru z Crockpotu s cibulí, rajčaty a bazalkou, zeleninová rýže.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Jemný brokolicový krém a mikrorostlinky brokolice na posyp.

    FITH
    FITH --- ---
    Ja vam sem nedam obrazek, ale recept. Pokud je to mimo pravidla klubu, tak to smazu.V sobotu jsem byla v restauraci, kde podavaji tapas, bylo to vyborny a jedno jsem hned vyrobila doma.Je to jednoduche, rychle a vyborne. Do mensiho kastrulku date trochu vody, sul a mrazeny hrasek Bonduelle vapeur.Privedete k varu, cca 5 min. povarite. Nechate vychladnout, date do mixeru spolu s tou trochou vody, ve ktere se varil a dokonale rozmixujete, pridate tahini pastu a trochu limetkove stavy a jeste chvilku mixujete. Nechate vychladit a pouzivate jako hummus.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Mleté hovězí na cuketových špagetách na česneku (s oregánem, pepřem a na kvalitním rajčatovém protlaku), posypané Parmezánem.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: Díky za tip :) Zatím jsem to řešila mletým kmínem.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Taky si melu zlatý len. A pro vůni ještě přidávám chlebové koření od Sonnentoru.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: jako překvapily - měla jsem respekt z té žluté barvy (ze zlatého lněného semínka), ale dobré to bylo :)
    a dnes - nafotím později - chleba z Lučiny... voní krásně :) teď vydržet do zítřka...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Vypadají dost dobře!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Jo a zkouším ne/pečivo a musím uznat, že to je jakože fakt dobré :) Jogurtové chleby.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Oběd minulý víkend - losos s rybím kořením, k tomu zeleninové hranolky (paprika a batát se směsí bylinek).

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Oběd - naložené krůtí stehno v paprice a rozmarýnu, s pár kapkami lněného oleje, opraženo na cibulce a drceném česneku. Rodině s bramborovými nočky, mně s cuketovými špagetami s paprikou, osmahlé sezamovém oleji, posypané slunečnicovými semínky.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnešní večeře - pečené placičky v troubě - pečený losos, rozmixovaný s květákem, 2 lžícemi moučky z lněného semínka, 1 vejcem, lžičkou drceného česneku v olivovém olej, 1/4 soli a sušeným koprem.
    K tomu dip z avokáda, smetany, česneku a soli.

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: dik a at se dobre rehabilituje:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam