• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: báč zase delala druha babicka - od Klatov:D ale ten je bez maku, pekla ho vetsinou k borsci, pak sice zila u Klatov, ale koreny na Ukrajine...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: ze syrových byl báč a ten se mi nepovedl, tak uvař. a nafoť :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: jizni Cechy:) je to tam mistni specialita, nejak jsme to s mamkou probraly a shodly se na variante - cca 5 varenych ( mamka tvrdi syrovych:D) brambor, nastrouhat, majoranka, cesnek, hoooodne cesneku, ja mam doma silnej ceskej, tak tam dam mozna i celou, sul, kmin. Testo: kostka drozdi, litr vlazneho mleka a cca 750g hrube mouky, trik je v tom, aby testo bylo trosku ridsi, jak na cmundu a lejt to na dva plechy, v tomhle mnozstvi, jo a tak 3 vejce.. a samozrejme mak - posypat povrch. Ja si jeste vzpomnela, ze babinka tam davala uzene maso, pokrajene na kosticky a plech se vymazaval sadlem.
    Ty jo, co zmuze zravost a uchylka na mak, i tem rodicum na chalupu bez signalu se nejak dovolam:D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: hledej. Odkud pocházela babička?
    Já něco takového jedla pod názvem bramborka na Blatensku a recpet nemám :(. V knize P. Pospěchové byl chodský báč, zkusila sem, ale nebylo to ono.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: mne ho pekla babicka cele detstvi, mela jsem i jeji recept, pamatuju si, ze brambory - varene, strouhane, cesnek, mak, vajce.. drozdi? pytle, mam na to strasnou chut:D Nasi delali reko bytu a mamka zalozila nekam svoji kucharku a ja se zase stehovala - vysledek je - nemame recept:D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: až ho seženeš, dej prosím recpet sem. Jedla jsem to někde a bylo to skvělé
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    uplne ciste nahodou...nepecete nekdo doma litinu? Nemuzu nikde najit nas rodinny recept..je to slany bramborovy kolac, ktery je hodne pomakovany..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    kompenzuji obrázkem svačiny

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    u nás když bouchnou saze, myjem ze zdí tatarku nebo zasklíváme dveře :(
    jen takový povzdech.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: Slušnej výkon! :-)
    FITH
    FITH --- ---
    Dnes ve mne bouchly saze a vysledek je na obrazku. Makovotvarohovy kolac,bataty,kimchi,grusetky a hraskovy hummus.

    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    SAT_ANN: A sorry za syrup, asi zkrat. :-D
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Syry z krasolesi, salat z kaderavku s prazenym slunecnicovyma seminkama, skorice, mrkev a javorovej syrup, jablko

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    V ramci akce "likvidujem zbytky", jsem uvaril pohanku s kokosovym mlekem. Postup stejnej jako na italske risotto, ale misto vyvaru tam dat to mleko. Dochucene koriandrem, rybi omackou a limetou. Plus zampiony a pak choi, chilli vlocky. A plus pecena rybka.

    Asiat by me asi poslal do korejskeho lagru, ale ta pohanka byla skvela :)

    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Ja ted trochu na prasatko. Ingredience - burger, pivo a Sopranos)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Hezky barevné!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnešní oběd... a netuším, jak jsem to vykouzlila, ale tentokrát asi ta nejlepší, co se mi kdy povedla (a že jsem ji vařila minimálně dvacetkrát a víc) - polévka z červené řepy se semínky.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Probiotická pomazánka z vykapaného kefíru s česnekem, cibulí a mikro rostlinami brokolice, kedlubny a červeného zelí. Ovoněno čerstvě drceným kmínem, podávanou na lněném toastu.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Nabírala.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MENTONY: Vyšlo deset kusů. Nasbírala jsem takovým tím malým šufánkem, co je na polívání masa výpekem v troubě.
    FITH
    FITH --- ---
    MOIRAIN: Ja nepouzivam na zavarovani mouku,takze ta moje varianata je i pro jedince,kteri mouku neradi. Te smetany a mleka davam pomerne malo,jen tolik aby se vytvozila hustsi omacka (skrob ktery se uvolni z tech brambor,to pekne zahusti).Ja nemam rada tu klasickou koprovku,takze delam tuto variantu :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam