• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ELUSIVE
    ELUSIVE --- ---
    Mam období cuketovych špaget ;-)

    ELUSIVE
    ELUSIVE --- ---
    CHARIZMATIK: použiješ klasickou jíšku nebo ja kdyz už potrebuju zahustit použivam kukuř.škrob gustin..je bezlepkovy..
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Telecí falešná a vepřová pravá svíčková, lehký bramborový salát.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Podařilo se mi omylem rozvařit brambory, tak jsem mohla potěšit muže kroketama k dušenému hovězímu z předešlého dne. Jsou s lupinovou moukou.

    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    ELUSIVE: omlouvám se, ale co je zahustím klasicky? Jen dotaz. Díky za jakoukoliv odpověď.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ELUSIVE: díky
    takže možná chyba byla, že jsem to jenom zprudka chvíli restovala jako čínu a nevařila do mrtva.
    ELUSIVE
    ELUSIVE --- ---
    MAR_TINA: ahoj ja dělám cibule,maso,koreni podle chuti (ja davam sul,pepř,červ.paprika,kari)..podleju podusim do skoro mekka..pak přidam pokrajene papriky,rajčata a pórek..vařim dokud zelenina nezmekne a netahusti tim směs připadne mužes zahustit klasicky..podle chuti připadne dosolim pridam lekce chilli či jine..dobrou chuť..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dop... Chci prosím celý recept, já ho neznám.
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    MAR_TINA: nevím jestli jsem to pochopil, ale máš to tak nějak stále tekuté? Rozumněj řídké? Stačí pořádně provařit zeleninu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DEVIL: jo. Jenže v domácích podmínkách se dobře ochuceného kaťáče správné konzistence nemohu dobrat :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    MAR_TINA: imho katuv nasleh
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ELUSIVE: podělíš se prosím o recept na řezanku?
    ELUSIVE
    ELUSIVE --- ---
    Vepřová řezanka a dyňové hranolky..+ salátek ze zbytků

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Kydanec na talíři představuje hovězí kostky v rajčatech, bylinách a zelenině z Crockpotu, k tomu cuketové nudle na česneku a salát Hujer z vlastní zahrady.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: No nazdar... jsi navnadila...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Horká minestrone s parmazánem, když je taková kosa.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Grilovaná kotleta, zelenina, mexická salsa s koriandrem, tatarka. Alsaský Riesling.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Bez polívky to u nás nejde, tak aspoň silný hovězí vývar a z masa z něho vyloveného pomazánka na lněných toastech.



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Nuda. Zas restovaná panna, fritované batáty, tatarka.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    KOC256: to neni nic uchvatnyho fakt, jen reseni, jak udelat trosku omacky k masu, protoze bylo na prirodno uz 2x za sebou :-D proste to dele dusim na cibulce s 2 lzicema plnotucny horcice, jako ala rostenky, ten sosik je pak chutove výborný :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam