• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA: ok, kocky neoblafnu :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUCIASHECK: podmínka hry je tak tiše dostat z kuchyně, že si toho ani kočka nevšimne.
    Tenhle je tak boží, že ho nedám :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA: litinaku te milerada zbavim :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A ještě nejime, zatím vaříme rajčata.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TESSS: jestli ten litiňák tiše odneseš, je tvůj :D
    TESSS
    TESSS --- ---
    MAR_TINA: prijdu ti vykrast kuchyn, talire a hrnce :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Palačinky s karambolou, bílým jogurtem a chutney z jablek a hrušek - ovoce, stava z limetky, trtinovy cukr, bile vino. K umlaceni. Palacinky mely byt bananove ale v tech vedrech (Mallorca) nevydrzel banan.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Téma výpěstků - krátký příběh hovězího válce v domácích rajčatech.











    KOC256
    KOC256 --- ---
    V alobalu je panenka. Jen jsme ji sezrali drive, nez jsem ji stacil vyfotit.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    AIJA: já s ní taky leccos zahuštuju, různý placky a tak :D i jsem ji sypala do štrůdlu pod jablka, když jsem neměla strouhanku :D
    AIJA
    AIJA --- ---
    VENIKA:
    To už mám za sebou, ale ne teda zrovna hranolky, byly to spíš takové divnotvary:-)
    Ještě jí mám něco přes kilo, tak snad ji upotřebím než se do ní dají moli nebo tak něco:-)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    AIJA: Jeste jsou fajn k polentovy “hranolky” - hustsi ochucenou kasi zapict a pak nakrajet na kousky.
    AIJA
    AIJA --- ---
    APRILMOUSE:
    Vůbec jsem neměla představu!:-)
    (Kdyby na to přišlo, tak bych to asi namíchala těsto a místo mouky polentu, vařila nebo pařila knedlík)
    Kaše z ní dělám, ale určitě by mě nenapadlo uvařit hustou kaši a pak tvůj další postup. Díky moc!:-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: jo a ředím vodou teda ještě průběžně samozřejmě, prostě normální příprava polentové kaše, jen hustší :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    AIJA: no je to furt jen polenta :D dám vařit mléko, mírně osolím, vsypávám polentu, míchám, konzistence spíš jako hustější kaše. Ochutím bylinky, sůl, pepř, lahůdkové droždí. Hotovou hustou kaši nakydám na folii a zabalím do tvaru knedlíku, dám do ledničky ztuhnout :) a pak se krájí a ohřívá jako normoš knedlík :D
    AIJA
    AIJA --- ---
    APRILMOUSE:
    Ten polentový knedlík mě zaujal. Mám pytel polenty a nějak už nevím co s ní. Prosím o recept, vypadají dobře:-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Taky jsem dostala slepicu od sousedů, z té je nejlepší vývar.
    Sekaná ze směsi hovězího a vepřového, politá výpekem, se zelím a brambor.



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dostala jsem švestky.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Rychlá drůbeží játra na zelenině s tamari omáčkou a passatou, květáková rýža s mrkví.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Segedín s polentovým knedlíkem :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam