• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BERUSKA_CA: S tím lečem mě štvete, jsem strašně daleko od kuchyně. A jestli se vrátím a houby už neporostou, to bude státní smutek.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    APRILMOUSE: Presne tak to delam. Pripravuju davku jak pro armadu, at to nemusim varit kazdej den. Tys mi dala.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    BERUSKA_CA: tahle davka je pro me presne dve jidla. Tepla vecere.. A tepla snidane! Po ranu zcela genialni, teple, vlacne, heboucke :-D
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    APRILMOUSE: Uz treti den zeru leco. Tohle leco, protoze jine mi nikdy nechutnalo, zvlast ne to skolni.
    Jestli nekdo napraskate memu drahemu, ze jim i jine nez to jeho (postup bude velmi podobny), prisaham, ze si vas najdu :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MOODYCAT: S cesnekem, trochou soli a susenym rajcetem je kvetakova rejze moc pozivatelna.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LILINKA6423: jo, ted si vzpominam, ze se to jmenuje nakyp a ne buchta.)) ale mel jsem velkej plech a ty hmoty tolik nebylo, takze to bylo celkem tenky a propeklo se to spis do konzistence buchty.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    LOJZEE: Takže v podstatě rýžový nákyp ale s bulgurem místo rýže. Nebo to má jinou konzistenci ?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dnes sem delal poprve bulgurovou buchtu. dost dobry.
    rozvari se bulgur v mlice 250g/3dl, tak 15min, pak se tam zamicha lzice medu, necha vychladnolut. zamichaj se zloutky, z bilku se udela snih, kterej se do toho zaky zamicha. na vymazanej pekac pulku hmoty, pak naky ovoce a skorici a pak druhou pulku. do trouby na 180 na 30min. a je to. zdrava buchta, bez oleje a bez mouky.)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnešní večeře - segedýnský guláš. Houskové knedlíky moc nemusím, dcerka se může utlouct po bramborových, jasná volba.

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: Miluju kvetakovou rejzi
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Whole30 snidane :)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    a dám vám sem jeden houbový vstup :D Houbové řízky z trouby (minimum strouhanky, oleje) - výborný, nemám k tomu připomínek :) Povzbuzena včerejším úspěchem dneska houbové karbanátky z trouby - houby, cuketa, krůtí mleté maso, vejce, ovesné vločky, cibulka, koření, obalené lahůdkovým droždím - Je to moc dobrý, samozřejmě na pěkně mastný karbanátek ve strouhance to nemá, ale na druhou stranu... si můžu naložit plný talířek a to já ráda :) Příloha zelný salát a štouchané brambory s krupkami. Houbám zdar! Ještě se chystám na bramboračku dneska.



    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MOODYCAT: já bych do toho klidně šla, když se květák dobře ochutí... :) Když se cokoliv dobře ochutí... :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Pečené kuře s květákovou rýží bude OK nebo hnusný?
    Jasně, kuře s rýží (normální) je OK, ale květák je květák :D.
    QWITI
    QWITI --- ---
    ILLUZE: recept ?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    IKARIE: však jsem to nemyslel nijak hanlivě. Jen mi to naskočilo, protože jsme tu písničku měli jako znělku na jídlo 14 dní na táboře.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LC krekry... překonaly očekávání ,-)

    IKARIE
    IKARIE --- ---
    BUNDA: a kdyz tam das uzeny, bude to moravsky, kdyz sunku, tak prazsky, kdyz slaninu... nojono, babica, zrovna u cuketove nadivky se za to ani moc nestydim :)
    TESSS
    TESSS --- ---
    ILLUZE: zkus ho s nalozenyma rajcatama a cerstvyma. A, určitě pouzij olej z tech rajcat. A kvetak na drobno. S krpupama je to skvely, manzel preferuje bulgur.
    Doufam, ze to dava smysl :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    IKARIE: sorry nemůžu si pomoci ..když tam dáte cheddar, tak to bude mexický a když tam dáte eidam, tak to bude český..Jirka Babica :D
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MONROE: delam cuketovou nadivku casto, nejlepsi dle meho s cheddarem, pak goudou, posledne jsem do toho dala mozarellu, pze jsem nic jinyho doma nemela. bylo to zajimave, ale nedrzelo to konzistenci, uvnitr to byla spis takova kase.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam