• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Ja delal o vikendu klasickou kachnu sous vide a sushi :)



    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    DEVILJAJITA: mas recht, v sobotu jsem radsi jeste dodal redkev, vcera testoval a je luxusni, takze doporucuji.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    GEISHA: a jak ste se zbavili kustek? pomleli i s nima? fishcakes obcas kupuju v asijskym obchode a nemuzu se jich nabazit
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GEISHA: obřího kapra bych děsně potřebovala. I menšího :D asi holt budu muset zajet do té rybárny, když jsem rybáře pustila k vodě :D
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    TOREIP: Cibule právě není vůbec na popel. :D
    Byla fakt akorát. To dělá ta fotka.
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    CHARIZMATIK: Cibule docela na popel, ale hodil bych to do sebe, ani bych nemrkl.
    FAT
    FAT --- ---
    CHARIZMATIK: Hezké, už delší dobu se na ně chystám, tak díky za impuls.
    :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Vařené hovězí, zelenina a bramborová kaše. A UHO. Aneb jak spojit chutě vybiraveho manžela a nízkotučnou dietu.

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    bylo potreba vyprazdnit zeleninovou sekci lednice. Pecena repa, mrkev, petrzel, dyne, cibule + nejake bejli

    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Domácí plněné knedlíky. :))
    Snad neurazí.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    No a dýňová polévka v tomto období nesmí chybět ,-)
    Tentokrát se ztraceným vejcem, dýňovými semínky, Parmezánem a naloženou kápií.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Foto nic moc, ale vzhledem k tomu, jak se po ní (pekli jsme v práci pro charitu) zaprášilo, soudím, že byla dobrá :)
    Paštika z drůbežích jater.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zapomněla jsem telefon v práci, tak jsem fotila tabletem. Tak aspoň popíšu slovně co ty přiložené fleky představují.
    Rajčatová polévka z jehněčího vývaru se spoustou bylin, vsyp ze sýru a sekané bazalky. Maso z vývaru - orestované krůtí křídlo s česnekem, pepřem a kmínem, "kapustičky na zádíčka" pana Cuketky (pomodlit se třikrát Zdrávas za ty zdrobněliny) a pečené bramborové chipsy.



    HARLOT
    HARLOT --- ---
    Nechala jsem se inspirovat a pečenou dýni, viz WERKA, jsem rozmixovala s kořenovou zeleninou orestovanou do růžova na másle, s mlékem a kuřecím vývarem. Sůl, pepř, půl lžičky trocha kari (chilli) na ovonění, a ta je! :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Dekuji! Muz donesl a je jasne, ze s tema ptakama jsem nastiru :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ...růžové.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BERUSKA_CA: U nás se krůti prs prodává bez kůže, pokud nemáš celýho ptáka, kachní s kůží. Krůtí je světle ražové a svalová vlákna jsou tlustá, kachní maso je tmavší a jemnější. Podle tloušťky kůže, podkoží a velikosti svalu jasná kachna. :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    CMLKA: Velke. Krutu na dikuvzdani pecu celou ale naporcovane to delam zrovna takhle.
    Keste mi reknete, ze jsem pekla cloveka!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BERUSKA_CA: no ale prave kruta je takovy kure :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Vsechno krome kurete tenhle univerzalni navod zvladne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam