• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vepřové kousky se zeleninou ve smetaně s indickou kari směsí, rýža z mrkve a brokolice.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zelňača do kopca, vývar z uzených žeber.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Se napoprvé nenahral

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Týden německé zbytkové kuchyně pokračuje. Knedlík s vajíčkem jsem neměla věky. A zelí dvou zelenin.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    FITH: no trošku divoký :D dala jsem 80 g mrkve a 100 g celeru jemně nastrouhat, k tomu žloutek, špetka soli, 50 g skyru. Přimíchat sníh z toho zbylého bílku. Do vymazanýho hrnečku na 5-7 minut do mikrovlnky (tomu se teda vzpírám, ale co se dá dělat, vaření v mikrovlnce nenávidím :D nebyl čas zkoušet alternativy s vařením ve vod nebo tak :)
    FITH
    FITH --- ---
    APRILMOUSE: Prosim pekne recept na ty knedliky,diky :o)
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Máma rád homeoffice. kuřecí roláda se špenátem. bramborová kaše s jarní cibulkou a chilli. pečená mrkev na medu a česneku. Ten food styling mi moc nejde, ale pochutnaj jsem si.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    A výjimečně i teplá večeře, takže velmi lehce vepřový guláš s mrkvovo-celerovým knedlíkem. Puboši dostali těstoviny, jinak by řvali :D

    FAITH
    FAITH --- ---
    MAR_TINA: Nechapem, preco angore servirujes makovu buchtu a zeleninu....si sa s tym uplne zbytocne hrala.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    pečená treska na másle, mungo fazolky a romanesco :)

    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAR_TINA: ty tu kočku prostě žereš...
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    MAR_TINA: vždy o chlup lepší chuť :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAR_TINA: takže ve skutečnosti maková buchta a suchý chleba :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Snídaně je důležitá. Tuňáková pomazánka, maková buchta a drzá turecká angora.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dnes máme, omylem, večer německé kuchyně :D

    TERA79
    TERA79 --- ---
    Já od února naložila poprvé roastbeef, už jsem se radovala vedle. O víkendu jsem servírovala utopence. Jsou to bonusy pro kamarády, co nám pomáhají s dřevem pro rodiče na další sezónu ( mimo soudku piva a skvělé kuchyně mojí maminky, respektive příští víkend se žádá kačena a tu peču vždy a jenom já). Ještě mi zbývá chilli con carne a sulc, přestože bych odpřísáhla, že mamka vaří nejlíp, prý to mám vzít do vlastní režie. Kecala bych, kdyby mě to netěšilo. ;)

    BAAL
    BAAL --- ---
    Prvni pokus o domaci tortilly a super, priste snad nekde sezenu kukuricnou mouku ale i z psenicne super placky.

    K tomu pokrajena zelenina, kureci a opecena cuketa

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GEISHA: oj zeno, podel se o recept na kolac. dik
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    A já se hecla a poprvý v životě upekla kynutý svatomartinský ořechový rohlíčky :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krůtí stehno na jalovci, zelenině a bílém víně, pečený karfiól s muškátovým máslem.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam