• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TOOMIX: jj to je presne ono.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    POHODAVOLE: jen doplním to video

    TAKHLE SE DĚLÁ DOVOZ SUSHI!
    https://www.youtube.com/watch?v=EhoJwGzBHOU
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Tak jsem se nechal nalakat jednim videem, kde typek objednava v sushitime.cz a musim uznat, ze to bylo luxusni a kolegove byli taky spokojeni. Urcite zkusim neco podobneho doma :)

    SARGO
    SARGO --- ---
    Jen prosím k receptům dodávat písemně název a případně hlavní surovinu, kvůli vyhledávání - díííík :-D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ANDREJKA: jasně :) dík
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Mini bábovka z tvarohu s jahodama jakože čízkejk, zakysaná smetana a jahodová omáčka.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Polívka s kapustkama, půl hovězí vývar, půl zeleninový.

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ANDREJKA: recept? to vypadá dobře :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Dostala jsem zamraženou jehněčí panenku. Již skoro hodinu sjíždím různé recepty, slintám jak bernardýn a vymýšlím, jak si s ní pohraju k nedělnímu obědu. Představa by byla, ale ráda si nechám poradit. Děkuji!
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Květová špička a salátek.
    Taková milá večeře. :))

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Segedýnská krkovica s hokkaido podle Grusovky. Nevzhledná hromada, ale její recepty nemají chybu.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA:
    SARGO: Tahle sada funguje dobře.
    Zdobicí sáček DELÍCIA 35 cm, plátěný, 6 trysek | Eshop.tescoma.cz
    https://eshop.tescoma.cz/zdobici-sacek-delicia-35-cm-plateny-6-trysek
    SARGO
    SARGO --- ---
    MAR_TINA: Tak to asi nebude moc prima. Škoda, vypadala sympaticky. Ale za nové jídlo to stálo! :-D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARGO: jestli je to tchibo, tak se nediv, že neumáčkneš. Ta letěla po prvním použití. Strašně klouže v ruce a zároveň chce velký tlak. Nejhorší zdobící pytlík, jaký sem kdy zkusila.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Na tento týden jsem nakupovala čistě podle tohoto stolu. Dnes přišly na řadu batátové pusinky s čedarem KOCHANSKA_CH. Vytáhla jsem za tím účelem jakýsi nikdy neužitý nástroj na dělání pusinek. Tryska byla dost úzká a byla hladká, ale to nebude vadit, ne...? I když v to receptu zdůrazňovali, že má být tvarovaná? Nevadilo. I má dítka, naprosto neochotná jíst cokoli nového, nad jedinečně skvělým zakrouceným bobečkovým tvarem hlasitě jásala, jídlo si ti zmetci zamilovali ještě před prvním ochutnáním, a plech zmizel jen to hvízdlo... což mi připomíná, že kdybyste někdo chtěl takovou pěknou sadu na tvoření, tak je k mání. Jednou použitá :-D http://nd05.jxs.cz/569/028/04f78e8075_84027852_o2.jpg (Je prima, jen to se svýma pazourama dobře neumáčknu :-))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Růžičková kapusta nastrouhaná na jemné plátky s mrkví a trhaným česnekovým hovězím, co zbylo z vývaru. Přílohou jsou bramborové rösti.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    FITH: ty bych děsně potřebovala :D
    DIVA
    DIVA --- ---
    Kdyz uz klicite, mate naky figl k jednorazovemu vytrideni mrtvych kusu, ktere nevyklici ani nezmeknou?
    FITH
    FITH --- ---
    K veceri budou krepelky...

    FITH
    FITH --- ---
    Dnes byl kvetak,na teto uprave me bavi, ze je to peceno v troube a ze to chutna vyborne.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam