• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Uz sem nepiste o tom maslovym kureti nebo ho budu varit furt! :)

    (Diky Tome, za inspiraci :)€

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WERKA: nemyslím si. jde o to, aby se hmota prohřála až do středu hrnku. Je pravda, že na expanzi škrobů je potřeba cca 98 st. , což u bezmoučných odpadá, tam by stačilo 60 st. na sražení bílkovin, ale čas navíc to nezabuje.
    WERKA
    WERKA --- ---
    MAR_TINA: Já jsem spíš myslela to, jestli vzhledem k surovinám nebude třeba čas trochu poupravit.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WERKA: hrnek velikosti klasický na čaj 0.3-0.4 l se vaří 20 minut.
    WERKA
    WERKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Hrnkové knedlíky se vaří ve vodní lázni, takže s těmi zeleninovými by to mělo fungovat taky. Jen to asi bude chtít vyladit čas.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Melo byt kure na paprice, ale par prispevku s tim butter chicken to zmenilo :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Jak se mi příčí vyhazovat jídlo, tak zbytky putují k ledu. Tak dnes ke grilované panně posloužily bramborovo lupinové krokety, batátové pusiny a švestková omáčka z předešlých obědů.

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ANDREJKA: dík :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: Na tyhle se chystám :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: A moc chválí recepty od Brýdové...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: Ověřeno ,-)

    BAAL
    BAAL --- ---
    Nedělní vafle pro mou dívku, stale jsem na honu za idealnim receptem na dokonale vafle, uz jsem jich zkusil asi 100 a zadný zatím úplně nevyhovuje. Tipy?

    SHUKI
    SHUKI --- ---
    BAAL: to Tvoje vypada vyrazne lepe, nez to na videu:-) zkousela jsem uz asi dva nebo tri recepty, ale nebylo to ono.. Zkusim i tenhle a budu doufat, ze bude vypadat jako na Tvem obrazku :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Ok, tak já ho zkusím :)
    Děkuji za tip.
    KATIA
    KATIA --- ---
    ILLUZE: Je to výborný, já jsem teda dělala podle tohoto receptu: https://fresh.iprima.cz/recepty/indicke-butter-chicken
    BAAL
    BAAL --- ---
    ILLUZE: Jj mam tento recept v zalozkach uz leta a je soucasti meho pravidelneho jidelnicku, za me palec hore:-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnes na oběd kuře na paprice ve zdravější verzi. Psst, vlastně na mrkvi ,-)
    Mně s batáty, rodině s těstovinami.



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: Ty jo, tak na tvé fotce to vypadá přitažlivěji než na tom videu ,-)
    Jako fakt je to dobrý?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: asi vyzkouset leda. Mne teda nevoni ani ta mikrovlnka, ale vetsinou to delam jen pro sebe a v rychlosti, tak jsem to extra neresila. Ale delam si ho casto :-)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    APRILMOUSE: juuu super, je to bez lepku. Aha a když není mikrovlnka? Do trouby? Vařící vody?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam