• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    DEVIL: dph 5%, 1 rok zaruka, nasel sem jen 9ti litrovej na amazonu stejnej top jako ten mallu a ten stal teda 140 cad.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DEVIL: Jak dlouhou máte záruku? Kolik je u vás DPH? Kolik stojí ten parní koš, který v tom na Mallu je a v tom na amazonu není?
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ted koukam na ten mall na ty hrnce. to je jako nemala rana!
    48743E2B-A353-4B76-A9C0-C2C8ABBF2F57
    https://www.mall.cz/kuchyne-tlakove-hrnce/tefal-clipso-minut-easy-6-l
    tenhle obycejnej hrnec podobnej tomu co mame stoji trojku
    kdezto my mame za 80 (za cca 1500kc) dolaru tenhle
    T-fal P45007 Clipso 6-Litre Stainless Steel Pressure Cooker, Silver: Amazon.ca: Home & Kitchen
    https://www.amazon.ca/...&keywords=pressure+cooker&qid=1586253386&sprefix=pressur%2Caps%2C196&sr=8-4
    to sou fakt zidi cesky!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    DEVIL: jasny, taky neni jen papinak :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    POHODAVOLE: omfg tam je tuna tlacitek. ja sem nedavno zacal sdilet se spolubydlicim klasickej nerez tefal papinak a fakt me mrzi, ze sme neporidili driv ..
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Mexická salsa s koriandrem a bazalkou ke grilovanému masu.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Fazolová polívka s jehněčí klobásou, medvědím česnekem a mungo výhonky.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Jedlá zahrádka za oknem, které bude umyto příští týden. :-)

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    POHODAVOLE: je to dost pro 2-3 dospělé a 2 puberťačky ;)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOCHANSKA_CH: diky, to jsem si chtel presne precist. Uz mam objednano, tak dam vedet, jestli jsem zabodoval :)

    Akorat je mi lito, ze ted nebudu mit vyuziti pro ryzovar.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    POHODAVOLE: Věřím tomu, že když se žena nebo ty naučíte využívat co nejvíc jeho funkcí, tak to bude do kuchyně šikovná věc, jestli máte místo. Škoda ho používat jen jako papiňák, asi.
    Umí dost: S 25 programy můžete připravovat všechny oblíbené pokrmy v jednom hrnci: rýži, obiloviny, ovesné kaše, těstoviny, zeleninu, maso, polévky, těsto, marmelády, čerstvý sýr a další dobroty.
    6 litrů je dostatečných, řekla bych. Osobní zkušeností, ovšem, posloužit nemůžu. :-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Omlouvam se za lehke OT, ale resim zene darek k narozeninam a neni to tak davno, co rikala, ze by chtela papinak kvuli rychlejsi pripave bez zapachu. Tak jsem zacal patrat a objevil jsem hned tento, ktery je i zaroven pomalym hrncem, coz mi prijde fajn po tom, co tu ctu. Myslite prosim, ze je to dobra varianta? Je 6L dostatecny pro dva + dite?

    Diky!

    48743E2B-A353-4B76-A9C0-C2C8ABBF2F57
    https://www.mall.cz/...&utm_campaign=EB&utm_content=elektricke-hrnce&utm_term=1361864&tab=parameters
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: co kilometr, to lívanec :)
    REGIS
    REGIS --- ---
    MAR_TINA: Já včera dělal taky, ale poprvé a na wok pánvi a stydím se za ně. Tvoje vypadají krásně :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Maratón? :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Lívance. Říkala jsem, že jsme začali běhat?

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: :D ))))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: :D ook, tak to jsme zase na zacatku;) dik
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Kopřivy a bršlici jsem naškubala na procházce v lese, pro medvědí česnek chodím na konkrétní místo cíleně. Na zahradě by chlap tydle plevely netrpěl. :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: ok, tak tohle mne hodne zaujalo, mam rada koprivy, medvedi cesnek, ovsem brsilce je mne neznama. Kde ji shanis a nerikej prosim, ze na vlastni zahradce.
    OPI
    OPI --- ---
    REGIS: jj dělám to poměrně často..
    Plechovku červených fazolí, 1 cibuli, pár stroužků česneku, lžičku červené papriky, kari koření a pepř... Rozmixovat tycovym mixerem, pak přidat 100g ovesných vloček, znovu rozmixovat a udělat placičky a péct 40min na 180°C :)
    REGIS
    REGIS --- ---
    OPI: Fazolové placky říkáš? Zajímá, hodně. Nějaký osvědčený recept?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam