• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    REGIS
    REGIS --- ---
    MAR_TINA: Já včera dělal taky, ale poprvé a na wok pánvi a stydím se za ně. Tvoje vypadají krásně :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Maratón? :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Lívance. Říkala jsem, že jsme začali běhat?

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: :D ))))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: :D ook, tak to jsme zase na zacatku;) dik
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Kopřivy a bršlici jsem naškubala na procházce v lese, pro medvědí česnek chodím na konkrétní místo cíleně. Na zahradě by chlap tydle plevely netrpěl. :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: ok, tak tohle mne hodne zaujalo, mam rada koprivy, medvedi cesnek, ovsem brsilce je mne neznama. Kde ji shanis a nerikej prosim, ze na vlastni zahradce.
    OPI
    OPI --- ---
    REGIS: jj dělám to poměrně často..
    Plechovku červených fazolí, 1 cibuli, pár stroužků česneku, lžičku červené papriky, kari koření a pepř... Rozmixovat tycovym mixerem, pak přidat 100g ovesných vloček, znovu rozmixovat a udělat placičky a péct 40min na 180°C :)
    REGIS
    REGIS --- ---
    OPI: Fazolové placky říkáš? Zajímá, hodně. Nějaký osvědčený recept?
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    A protože mám ráda sladké, tak ještě churros a kremrole.



    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    Nevařím, peču :]

    K snídani chleba s paštikou od muže a máslové loupáky.



    OPI
    OPI --- ---
    fazolové placky, zeleninový salátek s jogurtovým dresingem

    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    tuňáková pomazánka s vajíčkem a na oběd sekaná s bramborovou kaší a domácí nakládanou zeleninou



    REONA
    REONA --- ---
    No, tak už na mě také dolehlo koronavirové pečení. Křupavé malé rohlíčky, které dělávala mamka v mém dětství. Kdybych nezapomněla na sůl, byly by dokonalé. A ten tip na potření česnekem se solí příště rozhodně vyzkouším!

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    ANDREJKA: Ta bageta se tolik nerozmočí díky kůrce, co má vespod. Ale zase máš v polévce docela velký kus pečiva, který nejde lžicí dost dobře ukrojit... Já jsem z toho vždycky rozpačitá.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Sekaná, nastavená kápií a vejcem ,-) Se šťouchanými brambory, opraženou zeleninou a dipem z žervé s tzatziki kořením (ten na fotce chybí).

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Včerejší experiment - nenašla jsem recept na kváskové housky, co by zaujal, tak vlastní.
    Padl na to zbytek podmáslí. A část potřená drceným česnekem se solí v olivovém oleji.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WERKA: já je neměla rád anikdy :) Lepí to na patro.
    Mám ráda "s mákem" ale nudle, noky, tvarohové knedlíky, škubánky ne.
    WERKA
    WERKA --- ---
    Tvarožník s rozinkami a sušenými meruňkami

    WERKA
    WERKA --- ---
    MAR_TINA: My jsme doma fázi "s mákem" vynechávali a rovnou smažili na sádle. A myslím, že naposled jsem to měla asi před 30 lety.... Přemýšlím, jestli by mi to ještě chutnalo tak, jak tenkrát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam