• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TUILE: pekárny mívají.
    A jestli o něj moc stojíš, stav se na Mělníku, věnuju ti 30 g svého investičního droždí a namnožíš si :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TUILE: na rohliku meli vcera kilovky i male kosticky, dneska uz zas nic
    chce to sledovat no :(
    TUILE
    TUILE --- ---
    ILLUZE: ja uz chci strasne dlouho upect cuketkovy maslovy bulky a udelat domaci hamburgery. bohuzel drozdi se ted plati zlatem, takze mam smulu.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Jak se pozna ze Vam na HO definitivne dosla inspirace na obedy a je cas na rozvazku z hospody? Prijde na sisky s makem

    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    ILLUZE: Ano jsou super, peču je z dvjitý dávky a mrazim :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nejpřekvapivější byla ta cibulka... Udělal jsem ji jen tak pro dozdobení, ale úplně moc fajn když mi mezi zuby křupla v tom měkkém soustu...

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A housky podle Koko budu péct asi rovnou do zásoby. Jen jsem tedy dala půlku původního množství kvasnic a raději dala lžíci žitného kvásku. Byla to dobrá volba.



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Jsem si na sebe asi trochu ušila bič, dokonce i babička zvládla dva ,-)
    Těsto i maso se v pohodě připravilo před prací, v poledne se všechno pofackovalo. Akorát ten restart mozku furt ne a ne po orgiích naběhnout ,-)

    FITH
    FITH --- ---
    KOCHANSKA_CH: Misto psyllia davam nekdy chia seminka a nemixuju je.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    APRILMOUSE: dnes jsem syna pres whatsup navigovala, jak si upect normalni sneky naslano. Byla to premiera, tak foto neprilozim:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Kostka tučného tvarohu, pět vajec, lžíce psyllia (nemusí být) prdopeč.
    Z bílků sníh, vajca rozmixovat s tvarohem, prdopečem a na prach mletým psylliem. Po té lehce zapracovat sníh. Malou naběračkou kydám bochánky na plech s papírem, péču aspoň na 150 - 180°C cca dvacet minut. Kontroluju vizuálně, případně špejlou. Hodně se nafouknou, ale po vytažení splasknou před očima. :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Skořicovo-ořechové šneky. Vystydnout a nadekorovat na talířek jim nebylo umožněno. RIP. /prej jsou málo sladký, ale sežrali všechny - z toho vyplývá, že to bylo sladké až až ! :D

    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    KOCHANSKA_CH: Vajecno-tvarohove oblacky me zajimaji, muzu poprosit o recept?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Pečené vaječno tvarohové obláčky s kozím sýrem, červenou řepou a špenátem. K tomu kedlubna vařená s kurkumou pro barvu a pak orestovaná na přepuštěném másle.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Chilli con carne s rýží kombinace jasmínové s červenou.

    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOCHANSKA_CH: mně odešel starý crock pot, tak jsem na hledala multihrnec a na radu id terrynka jsem koupila ten redmond

    začátky s ním byly rozpačité, teď ho miluju :-D
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Mrkvová buchta s meruňkovou marmeládou Carolina Reaper. Moje 1. pečení, dopadlo to dobře, chuťově perfektní.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    FAT:
    píšu ještě hůře, takže mi to přišlo čitelné :D
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    ILLUZE: díky :)
    FAT
    FAT --- ---
    ILLUZE: Díky. To bych bez nápovědy nedal.
    :-*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam