• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Kostka tučného tvarohu, pět vajec, lžíce psyllia (nemusí být) prdopeč.
    Z bílků sníh, vajca rozmixovat s tvarohem, prdopečem a na prach mletým psylliem. Po té lehce zapracovat sníh. Malou naběračkou kydám bochánky na plech s papírem, péču aspoň na 150 - 180°C cca dvacet minut. Kontroluju vizuálně, případně špejlou. Hodně se nafouknou, ale po vytažení splasknou před očima. :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Skořicovo-ořechové šneky. Vystydnout a nadekorovat na talířek jim nebylo umožněno. RIP. /prej jsou málo sladký, ale sežrali všechny - z toho vyplývá, že to bylo sladké až až ! :D

    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    KOCHANSKA_CH: Vajecno-tvarohove oblacky me zajimaji, muzu poprosit o recept?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Pečené vaječno tvarohové obláčky s kozím sýrem, červenou řepou a špenátem. K tomu kedlubna vařená s kurkumou pro barvu a pak orestovaná na přepuštěném másle.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Chilli con carne s rýží kombinace jasmínové s červenou.

    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOCHANSKA_CH: mně odešel starý crock pot, tak jsem na hledala multihrnec a na radu id terrynka jsem koupila ten redmond

    začátky s ním byly rozpačité, teď ho miluju :-D
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Mrkvová buchta s meruňkovou marmeládou Carolina Reaper. Moje 1. pečení, dopadlo to dobře, chuťově perfektní.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    FAT:
    píšu ještě hůře, takže mi to přišlo čitelné :D
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    ILLUZE: díky :)
    FAT
    FAT --- ---
    ILLUZE: Díky. To bych bez nápovědy nedal.
    :-*
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FAT: Kakaa :) škrábala jsem při pečení
    FAT
    FAT --- ---
    ILLUZE: Prosím, co je to poslední - 1 lžíce čeho?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Troubu předehřejí na 200 stupňů, po vložení formy sundám na 180 stupňů, peču cca 45-50 min.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MIDORI: Omlouvám se za případnou velikost, nestíhám teď přepsat, tak jen ofoceno.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOCHANSKA_CH: to je jasny. Docela me prekvapila rychlost :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    JAJITA:
    POHODAVOLE: Co jsem hrdou majitelkou CrockPotu, přestala jsem se bát hovězího. :-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    JAJITA: to se ani nedivim. Na tomto mi vyhovuje, ze v nem mohu i restovat a povrch se zda byt velice neprilnavy. Dnes budu delat sushi ryzi, tak doufam, ze vyjde taky dobre :)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    POHODAVOLE: mám hrnec jiný (redmond) a stal se nejvyužívanějším kusem v kuchyni ;-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Tak jsem konecne testoval hrnec a zatim max spokojenost. Nejdriv jsem zkousel prvni gulas, ktery se zadaril + veprova panenka na vine s houbama, kde bych priste maso nakrajel rovnou, aby nasalo vice chuti. Jako posledni jsem zkousel dezert - ryzi s mlekem, ale nedovolil jsem si ji vyfotit :D



    TERA79
    TERA79 --- ---
    Chtěla bych upéct svůj první chleba v životě. Přílohu už bych měla :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam