• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Makové minizáviny s rumovou posypkou.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vajíčková pomazánka z domácí smetanové lučiny, ředkvičkové děti.

    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    REGIS: tak jo, ale nádobí je na tobě! :D
    REGIS
    REGIS --- ---
    HOMOLOVKA: Můžu u vás bydlet a jíst, prosím? :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEMENTARI: To se mi poprvé také stalo.
    Chce to vyčkat, až se spodní část opravdu opeče.
    A přijde mi, že ten kvásek na konzistenci také dobře zapracoval.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    U nás se jel tenhle víkend v asijským stylu, takže polévka Tom Kha Gai a Bún chả.)



    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    ILLUZE: Dik. :) Rano jsem to zkusila podle vygooglenyho receptu (https://www.albert.cz/recepty/bananove-livance-s-ovesnymi-vlockami) a byly moc dobrý, akorát se špatně pekly - těsto bylo hodně nadýchaný a trhalo se při otáčení. Možná mi jenom chybí praxe, zkusím je zas, chuťově byly prima.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: zteplani je tam proto, aby se to peklo rovnomerneji.. ze nebudes mit ledovej vnitrek a zteplale okraje.. imho..
    ja u kurete jedu realne pri peceni na max 75 stupnu, u sousvide 70 (ale SV jeste opekam na panvi potom)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI: Aha. Ja si to zkoukl v rychlosti v kuchyni na mobilu :). Myslel jsem ze to zteplani je alternativa k tomu kdyz nestihnes den predem do lednice. A tech 74°C zminuje jako bezpecne minimum pro kureci maso...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEMENTARI: Rozmixuješ banán s vejcem, ovesnými vločkami a trochou mléka. Plus čtvrtku lžičky kypřícího prášku, já místo toho dala lžíci kvásku.
    Osmažíš na špetce másla nebo potřeš pánev špekem :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: jeste ti tam chybi - pred danim do trouby jeste nechat volne aspon hodinu venku, aby to trochu zteplalo a pak teprve svazat..
    ja obvykle pecu tak 45-50 min, dyl ne, na 70 stupnu kurete cca (min ne, spis tak do 75)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DAVE_PAGE: Asi jo. Ve videu Kellera zminuje. Jen se tusim nasoluje den predem a dava do lednicky. To tam alespon rika.

    V podstate:
    - den predem nasolit a dat do lednicky
    - rozehrat troubu na 230°C vcetne panve
    - kure osusit, zavazat do “kulicky” a dat pect
    - pece se bez zasahu 60 minut. Na teplotu min 74°C ve stehne

    Zbytek je uz jen tanceni kolem... (omacka, porcovani, ...)
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Jestli je to ten samej zpusob jako je kure podle Kellera, tak tam mne to nezhnedne, ale pokud to kure dobre osusim a osolim, tak je kurka vzdy hodne krupava.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: hele ja ji nepotrebuji hnedou, staci mi, aby byla krupava a to ji vzdycky mam..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI: A kurka se ti dari? Ja ji mel uplne svetlou. Teplota ve stehni uz 82 a porad nic, takze nakonec 10 minut grilu.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Hlavne je nejlepsi. Skvele stavnaty. Nedelam uz kure jinak.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A na taliri...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vcera mi zbyla kase, takze jsem si opet neuvaril ryzi co jsem si koupil pri panice. Kure podle Cuketky a krom toho ze ta kurcicka mi nechytla barvu a musel jsem alepson narychlo dogrilovat, tak fakt nejjednodussi a nejrychlejsi pecene kure!

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dnes oběd podle Grusovky - Andaluské dušené zelí s masovými kuličkami:
    Recept: Andaluské dušené zelí s masovými kuličkami | od Lucky Grusové
    https://paleosnadno.cz/...kami//vyvar/1/?utm_source=newsletter&utm_medium=sendy&utm_campaign=recepty

    Trochu zaleželé bude ještě lepší, tak jsem toho uvařila víc.

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    ILLUZE: Jak na ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam