• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    WERKA
    WERKA --- ---
    MAR_TINA: Já dělala z dýně džem se zázvorem a pomerančem - https://veverkoviny.blogspot.com/2018/12/dynovy-dzem-s-pomerancem-zazvorem.html Není špatný k sýrům a dá se i do jogurtu
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Polívka z kadeřavé kapusty se šunkou.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BAAL: hlavně to nevdechuj. jestli nemáš digestoř, tak u otevřeného okna nebo venku
    Byla jsem dvakrát ve skleníku na tyhle mrchy a nechápu, jak je zahradníci zvlá´dnou ošetřovat. Se dusíš v tom vzduchu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Po 15 hod pečení za 20 min se to kamsi rozpustilo ,-)

    BAAL
    BAAL --- ---
    DEVIL: jo! To vypadá vysoce nadějně, to zkusím, čínost kde se budou hodit střelecké brýle a latexové rukavice co jsem nafasoval na kurzu první pomoci
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BAAL: hele tady sem poguglil, tak si tam z toho neco vyber https://www.zkvaseno.cz/chilli-jine-papricky-ii
    ten agent orange recept vypada pomerne slibne. tam to trochu priseres nakou dalsi zeleninou, tak te pak po naslednym zkvaseni a poziti bude palit zaha/prdel min..
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BAAL: bleee! ja bych to rozmixoval na srac spolecne s cesnekem zazvorem malt octem a par hrsti soli a nechal to minimalne par mesicu pokvasnout. urcite ti poradi zuzka. neprekvasly bych se toho neodvazil ani nozem dotknout
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BAAL: my jsme teď udělali omáčku kam jsme dali hodně habanero a pečený papriky a je to moc dobrý ale dáváme to akorát do jídla. samostatné se to nedá.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Dostal jsem nejake vzorky od jednoho chilli startupu, ale dost se bojim se na to jen podivat. Jestli jsem to odhadl spravne tak jedno z toho je MORUGA, takze tam jakekoli pouziti v kuchyni nepada do uvahy.

    Netusite nekdo jak s tim nalozit? Napadlo me to hodit do oleje a udelat chilli olej?

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A roastbeef

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Lišák zprohýbaný, pancetta, sušená rajčata, kmín, parmazán a zeleň, co se mi pozdávalo, že se hodí.
    V deset večer sero blbě fotí, ale jí se to v pohodě.



    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já dneska poprvé (ano poprvé) dělal lososa...
    No na talíři jsem ho už zachytit nestihl :o)

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Krůtí prso, pečené brambory, batáty a řepa s tatarkou.

    WRKB
    WRKB --- ---
    Ty jo, mandlovej knedlík, to je hodně hustý.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A mně se snad konečně povedla gulášovka.

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KOCHANSKA_CH: To je tak krásný až jsem si poslintala klávesnici.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Dík.
    Pochvala byla. :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: Vypadá to skvěle ❤️
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Výročí výstřelu z Aurory sice neslavíme, ale králičí hody být můžou.
    Předkrm: V minutkové úpravě králičí hřbet, ledvinky a játra s jablky, vínem a cibulí.
    Hlavní chod: Balíky z králičího masa v pancettě, mandlový knedlík a žampionová omáčka.





    KATIA
    KATIA --- ---
    KOCHANSKA_CH: to by asi byla velká výzva :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam