• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Plus do minestrone muzes narvaz spoustu lustenin a jinak lusteninovy polivky no, treba mexicka s fazolema
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Da se udelat cizrna na paprice ve stylu kure na paprice a pak jodne casto si delam polevku z cervene cocky s rajcaty a dochutit klidne spis na italsky zpusob, cesnek, oregano, tymian, jak chces
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MOODYCAT: Mne treba chutna v tehle uprave od XMARGE

    Kuřecí dušené s rajčaty a červenou čočkou
    http://www.pradobroty.cz/2014/12/kureci-dusene-s-rajcaty-cervenou-cockou.html?m=1
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Tak jak rikam, mne kinda chutnaj, to znamena - sezeru to :). Ale byla by super nejaka uprava, kde by to bylo plnohodnotny jidlo, ktery clovek ji pro chut a ne pro wellness pocit.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MOODYCAT: a co teprve cukrovej hrášek ;-)
    jinak luštěniny běžně používáme na zahuštění zeleninových polévek, kde je hlavní koření majoránka (hlavně červenou čočku).
    jinak pro mě hit loňska čočka beluga
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    Různé fazole dělají Bulhaři, Řekové, Srbové atd. Nebývají palive a Asie to také neni:)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Nj, holt nechci plytvat svoje kalorie na hnusny veci :D. Fazolky mi davaj stejnej smysl jako jist banan se slupkou. Tak budto jim fazole anebo slupky, ne :D?
    A zrovna kombo flak masa, kterej nemas cim zajist, protoze priloha jsou fakin’ fazolky - pro me velky spatny :D.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Fotka nic moc a z mobilu, ale ono to v ten den tak sedlo - krásně prohřála a po vší té vůni cukroví česnek s majoránkou - přidali jsme si nakonec všichni :)

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: mne ty tvoje potravinovy zasek fascinujou:D zeleny fazolky k flaku masa jsou za mne top priloha. Tak i bez fazoli mas porad solidni paletu lustenin, ktery muzes otestovat.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MOODYCAT: Slovo, ktery hledas, je hummus. Kup si tahini, a rozmixuj to s tema kouskama cizrny, ktery po tech vsech sehovanich samy neutecou z plechovky, rimskym kminem a spoustou olivovyho oleje.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SAMOUT: Pro mne byla česká úprava čočky a fazolí docela šok, obzvlášť ve škole, když mi předložili takovou tu posránkovou kaši (měla to být čočka), jsem myslela, že vrhnu.

    Co miluji, je čočkový salát s jablky od tchýně.
    A naučila mne jíst i červenou čočku, ta mne teď zachraňovala o Vánocích - jako česnečka s čočkou je dokonalá záležitost ,-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MOODYCAT: Tohle, akorat k tomu misto pouhych rajcat pleskni fazole v tomatove omacce (nebo jedny rajcata a jedny ci dvoje fazole ve slanym nalevu).

    Slow & Low Chilli Con Carne | Jamie Oliver
    https://www.youtube.com/watch?v=z4kSoJgsu6Y&t=179s
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Tyjo, vlastne jo, se trema konzervama cizrny jsem se uz trikrat stehovala a ne a ne je otevrit :D.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když jsme u té cizrny - včerejší oběd ,-)
    A musím říct, že to bylo jedno z nej jídel z pomalého hrnce, co jsme měli. Ta chuť byla dokonalá...
    Krůtí maso z pomalého hrnce s rýží a cizrnou.

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HOMOLOVKA: Je nutny ji namocit, aspon pres noc, jinak pak je tvrda. Nicmene treba falafel z konzervovany cizrny se rozpada, tam je lepsi si uvarit svou.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Mne prijde logicky nesmysl jist fazole se slupkou proste :D.
    Normalni fazole - jako ten vnitrek :D - jim, jen nevim, jak to upravit, aby to bylo aspon kinda dobry a nemusela jsem to jist jen pro ten wellness pocit.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    MOODYCAT: cizrnu jedině v konzervě, jinak mě taky sere
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MOODYCAT: kup si konzervovanou
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: eh, konzerva, kde uz je mekka.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: takze mas zasek na zelene i .. nezelene?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam