• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: tak ono nemá moc význam měnit cukr za obilny sirup. Jednoduché cukry jsou to pořád.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HOMOLOVKA: No tak to já taky :). Ale jak říkáš, stát u něčeho a aktivně to míchat, nevim :D. Jedině že bych u toho třeba jezdila na elipticalu a měla pocit užitečně stráveného času se šťastným koncem v podobě koláče :D.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    MOODYCAT: tady je voser, že u toho musíš stát :D hovězí po burgunsku vařím taky třeba 4 hodiny :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HOMOLOVKA: 40minut! 40! :D
    Moje maximum je tak...5 :D.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    MOODYCAT: já ho vařila ani ne 40 minut a ne na úplně nízkej stupeň, nemam takovou trpělivost :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HOMOLOVKA: Hodinu varenej karamel, to jsi docela hrdina :).
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    VSICHNIMAME: https://www.jimejinak.cz/karamel/ akorát za mě je lepší čekankovej sirup
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    HOMOLOVKA: jak se dělá karamel bez cukru?
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Cukr&lepek free čokoládovej koláč se salted caramel & peanut butter krémem



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Včera jsme dokoukali velké sovětské finále příběhu Queen's Gambit, tak mi přišla na mysl ruská inspirace.
    Hovězí Stroganoff z flank steaku. Já s celerovými hranoly a muž měl čerstvé tagliatelle, co prodává Lidl v italském koutě.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ALEXIS: nedelala jsem nic lesniho special, to by mi deti asi nechtely, takze jsem postupovala i korenila jako klasicky hovězí :-)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    APRILMOUSE: Jelena na guláš mám v mrazáku a nějak se k tomu nemůžu dokopat. Můžu poprosit o postup?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Ulovila jsem jelena. V Lidlu v akci :D tak jsem z něho udělala guláš, teda žrádlo neuvěřitelný! Navíc mě lehce překvapilo, že jelení maso je doslova stejně dietní, jako králičí :) Dneska jsem dojedla poslední porci k večeři, trošku lehčeji s květákem ála rýže :) foto horší, ale zato jsem vylízala i talíř :)

    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SIBILLE: Polevku? Jednou jsem takhle vytvorila krem z uzeneho lososa, ktereho nam kupa zbyla. Makrela by asi taky fungovala.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    SIBILLE: Do burrita!
    WRKB
    WRKB --- ---
    SIBILLE: knedlíčky. Někde jsem viděl článek o tom, že Italové dělají různé knedlíčky skoro ze všech zbytků.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ILLUZE: Asi uplne strasne nutne potrebuju recepis na ty bagetky, pls :-).
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Zdravím. Nemáte někdo tip jak zdělat uzenou makrelu do jídla? Pomazánku nemyslím :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: a sýr :-))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dobré to bylo ,-)
    Domácí kváskové bagetky se semínky, ty potřené a opečené s česnekovým máslem s bazalkou, na to šunka a volské oko s chilli.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam