• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    WERKA
    WERKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jé, ten lehký bramborový salát si musím někdy udělat (až si dovezeme z Vysočiny brambory), už jsem ho neměla hrozně dávno. Manžel o něj nestojí, syn jo, ale dělají si ho s přítelkyní sami doma a po mně se chce klasika :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Nedělní vepřové řízky a lehký bramborový salát.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    LUCIASHECK: jako joo, ale ja vetsinou v nem pecu/varim přes noc a rada si jdu driv do postele cist a rano si ráda pospim, takže se dostávám snadno k 11 hodinam pečení a to je i na staryho kohouta az dost :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    CMLKA: na Lídl elektrospotřebičích si většinou osahám a zjistím, co od dané věci očekávám a jestli má smysl investovat do něčeho složitějšího

    časovač by mi hodně chyběl - často teď vařím přes noc, navíc si hlídám čas, kdy jakou ingredienci přidám, aby se nerozvařily / nevysušily
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    APRILMOUSE: casovac s vypinacem vyresis snadno casovacem do zasuvky (ale osobne si myslim, ze zrovna u pomalyho hrnce bohate staci i to "vypnu, az k tomu prijdu") :-)

    CMLKA: mam lidlackej a uplne na pohodu :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CMLKA: ja mam nejobycejnejsi na svete (zapni/vypni a dva stupně teploty) a je super, jediny, co mi chybi, tak casovac s vypinacem :-) ale ja jsem nepřítel slozitych pristroju, jak to ma displej a menu, tak to nenavidim.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    KOC256: zbytky :D dochucený rajčatový sugo, sýr, slaninu, paprikovej salám, nakládánou paprika, kozí rohy...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOMOLOVKA:
    Com máš v tom závinu prosím tě?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Helejte pomalej hrnec....hmmm? Staci ten z Lidlu? v cem jsou drazsi lepsi?
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    slanej závin, LC kokosovej "dort" a francouzská cibulačka



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Steak z tuňáka, smetanový špenát, mrkev na másle s chilli a citrónovou šťávou. Zweigeltrebe rosé Vinium.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Moc krásný výtvarný počin! :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A ještě šátečky ze silvestra... :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOC256: jj Tefal ,-)

    KOC256: zkoušela jsem různé kombinace - s Ajvarem, s francouzskou hořčicí
    příště bude hummus a těším se kombinaci ryby s kysanou smetanou s koprem ,-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A máš i stejný gril... teda pokud to je tefal... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ILLUZE:
    máš v tom nějaký dip?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOC256: :-))) večeře - je to boží :-)





    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Jojo, chvíli se to děje ve dvou kastrólech současně. :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOCHANSKA_CH: Pyré chápu a zkusím. Tu polévku si budu muset ještě párkrát pročíst. Přšlo mi to jako hodně paralelních dějových linek. :)

    Díky...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Krém: z žampionů okrájím nohy, klobouky čtvrtím či půlím dle velikosti. S cibulí podusím nohy, klobouky dám vařit do vývaru. Část vývaru rozmixuju s pořádnou dávkou mascarpone a zaliju tím dusící se věci a vařím. Až hmota změkne, tyčákem rozmixuju poprvé, nechám chvíli vařit a mixuju podruhé. Doliju zbytkem vývaru a pak tam hrknu povařené žampiony s vývarem, který od nich chytl barvu. Používám ty hnědé. Solila jsem houbovou solí, co jsem si dovezla z Rakouska a nastrouhala trochu muškátového ořechu.

    Pyré: květák vařený v páře hodně domrtva pošťouchám, zaliju horkou smetanou a promixuju. Ovoněno muškátovým ořechem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Snídaně...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam