• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KEMENTARI: Hlávku rozeberu na listy, vykrájím žebra. Nakrájím, trochu povařím v páře. Bez tuhých žeber se může takto upravit a ne umučit, aby změkly aj ty košťály. Tmavý listy jdou na páru první, ty se dělají dýl. Až kapusta trochu změkne a zesládne, prudce ji schladím. Pak už je libovolná úprava. Já jsem na sádle orestovala česnek a na něm kapustu krátce prohřála ještě s pepřem a trochou kmínu.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Dneska jsem travila odpoledne takto, dalsich 35 venecku se chladi :)

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jak delas tu kapustu? Rada bych ji umela upravit nejak sveze.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    A bun bo nam bo zas

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MOODYCAT: nevyhrezne ti nadivka, kterou ja miluju, takze ji tam rvu pod tlakem vsude, kam se vleze
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ACIDQA: Mam dotaz, jakej ma smysl to svazovani noh kurete? Videla jsem to uz vicekrat, tak to nahlodalo mou zvedavost.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Trhany kruti... to bylo sileny, protoze mi pn rohlik privez omylem 4 stehna a mela jsem to (i kocour) tak na tejden!



    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ACIDQA: Nechces se prijet ucit ke mne? :-D
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Dopolko ve skole. Mne ta distancni vyuka vylozene vyhovuje, posloucham kraviny a delam si u toho svy.







    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Koleno konfitované ve vlastním sádle v CrockPotu, dokončené po grilem, s kapustou.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Já bych se přidala hned! :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Včera se tak dlouho rozebíral segedínský guláš, že aspoň zelí v této formě ,-)
    Jsem jediná, kdo ho v téhle rodině jí.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční mořský ďas s teplou a studenou zeleninou.

    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Pastyrske chilli con carne burty na pivu, aneb vyklizim lednicku a vysledek je vyrazne lepsi nez ocekavani.

    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SIRIUS: masle a cognacu sem chtel napsat :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: ty jabka nejsou spatnej napad, ale opekl bych je na masle, to priste testnu
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Krok c. 1 - udelat co nejkvalitnejsi a nejsilnejsi kureci, nebo lepe hovezi vyvar.

    Dyni rozriznout, vnitrni duzinu vydlabat, naskladat do kastrulku, zalit trochou vody, a nechat rozvarit.
    Zbytek dyne nakrajet na kostky, a poctive orestovat na olivovem oleji. Pridat vyvar, rozvarenou duzinu propasirovat, pridat lzicku kurkumy, a nechat orestovane kostky uvarit do mekka. Rozmixovat, vratit na sporak, primichat nastrouhany muskatovy orech, marmeladu, nechat provarit. Prilit tlustou smetanu, rozmichat, podavat s kapkou dynoveho oleje a lzici zakysane smetany. Sul pepr dle chuti. Cukr vetsinou nepridavam, staci marmoska, ale kdo chce, tak muze, zalezi i na zralosti dyne. Snad jsem na nic nezapomnel.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    SAMOUT: s merunkovou marmeládou? Dáš mi recept prosím?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Ja teda v dynovce nedam dopustit na merunkovou marmeladu, ta to vystreli do vesmiru. Ale jabka a kokomliko je jinej druh, zkusim.
    BAAL
    BAAL --- ---
    KASUMI: Me tam prisel zajimavej ten dzus a to jsem neznal, ta sladko paliva chut je supr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam