• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Taky se přidám s dýní. Polévka z pečené dýně, mrkve a cibule se zázvorem. Fritata s dýní a feta sýrem.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    to je krém z pečené dýně rozmíchané s ricottou (není nakyslá, mascarpone by bylo lepší) s trochu vanilky.
    ořechy.
    šlo by to přisladit medem nebo něčím

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    CMLKA: vzdycky tu mam neco na vate, kdyz mi to teda zrovna nesezerou kocky. :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    My to snime nez skonci Kalendarium, Toulava kamera a Objektiv. :D

    Na osobu to vychazi - 2 vejce, 2 krajice chleba, 1/2 rajcete, 1/2 jablka, 1/2 hrsti hrozna, 1/2 platek mortadely, platek ementalu a 1/2 platku tilsiteru, ze syrecku jsou to tak 1 cm a toho modryho taky tak… to se da… zustal cronut.

    Pro navstevy delam vic jidla a zmizi to taky. Sedime u toho a tlachame. :) A po snidani makame na vcelach a dneska jdeme na houby. Bude jeste hlad nakonec. :))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GEISHA: po snídani zbytek zabalíš zpátky do ledničky a máš na další den ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GEISHA: taky si vzdy rikam, zda to ty lidi fakt sni kdyz sleduju stul treba taste of prague
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ACIDQA: koukam si dost jedes mikrogreens, ty kupujes nebo pestujes?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: to je dost jednoduchej konkurs, obvykle stačí zavolat ;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: ❤️já se snad někdy přihlásím do konkursu na účastníka snídaně
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Snídám.

    V týdnu obvykle na benzínkách a v autě, ale o víkendech přijímám spolustrávníky.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: Palec nahoru za koláč. To druhé raději nekomentuji ,-(
    BAAL
    BAAL --- ---
    Mam splin z vykradeneho auta, tak jsem si na to upekl, alespon boruvkovej kolac…

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Uzená kuřecí prsa ze Scuku, kysané zelí s karamelizovanou šalotkou, švestkama a hřebíčkem.

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Včera jsem na oslavu pekla koláč podle http://jelenabraum.com/2021/09/02/je-to-vazne-hummus/ a měl úspěch
    (ale teda, příště radši otroka na výrobu těch "pentlí")
    jen teda nevím, jak se to Jeleně podařilo zvládnout s jednou cuketou a dvěma mrkvema, já cukety spotřebovala skoro dvě (vždy jsem škrabala penktle jen k semínků, a otočila o 90 ° a pokračovala, až jsem měla takový semínkový cuketový velký hranolek, mrkví padlo snad 10 (takových středních ze svazku) a hummusu dvě 200 g balení, forma asi 28 cm koláčová z Ikei, jedno necelé balení 400 g listového těsta a tak 150 g balkánského sýra

    KOC256
    KOC256 --- ---
    ACIDQA:
    ty nepoznáš pravý vídeňský knedlík?!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Z dalsi varky ragu z lesnich hub a nok :)

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Byli jsme na houbách…

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    a víte, proč se tomu říká burčák?

    v noci to v břiše dělá "bur"
    ráno potom v míse "čák"
    AIJA
    AIJA --- ---
    My máme teď o víkendu burčákovou pohotovost. Je to sice hlášené až na neděli, ale kámoš čeká u špuntu a až zavelí VČIL, tak hned jedeme:-)
    U stánků bych si burčák nikdy nedala. Mám nějaké předsudky:-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FAT: Jako kvasilo to, na hladině bylo vidět mikrobublinky a zašroubovanou láhev to nafukovalo, ale fakt jako z těch dvou litrů efekt cca malého piva.
    FAT
    FAT --- ---
    HOWKING: No, částečně zkvašený hroznový mošt, nebo jak se tomu říká, když to není z hroznů z ČR. A protože jsi psal, že to je kyselejší, tak tam moc cukru nebylo a nemělo tedy co prokvasit na etanol. Ale já i když piju burčák pozdní, tak se s tím neopiju. Respektive, z litru jsem v pohodě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam