• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SIRIUS: Tak s panenkou - to už je jen na zářné a blahobytné zítřky ,-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: to je takovy vepro, knedlo, zelo v provedeni po volbach :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    KOC256: Je to tak, neudelas nic:-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BAAL:
    Zeli suche, misto knedliku noky a jeste k tomu zase ty bramborove placky ;-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    POHODAVOLE: penny casak je vlastně jediný casak, co pravidelně ctu :-D nesmírně sympatické recepty a krásný fotky jidla, říkáš, ze je novej, jo? Chm :-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    V lednici mi zbylo testo z tech bramborovejch placek, tak jsem se rozhodl ho uvarit jako noky a vzpomel si ja panenku v mrazaku, takze k veceri je to takova perverzni verze knedla zela vepra:-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krůtí kari s květákovou rýží.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOC256: tam je prave hromada receptu, ktery jsou super. To bych mohl vzit skoro cely, ale kdyz si vzpomenu, tak se pokusim udelat nejakej mensi vytah :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    POHODAVOLE:
    A nechceš to ofotit? Abychom kvuli receptu nemuseli hledat penny?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jeste jsem zkousel indickou polivku, ale dal jsem ji vul delat pod tlakem a vznikla mi indicka kase, tak jsem ji radsi nefotil, ale dobra byla :D

    Jinak doporucuju, jestli ma nekdo pobliz Penny, tak v jejich casaku je ted spousta super receptu viz ty brambory.





    KOC256
    KOC256 --- ---
    CMLKA: Napisu v podstate to same, ale ty mas za to 3+ a ja 4- :-D
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Co by to bylo za podzim bez dýňový polívky! Tentokrát s kokosovým mlíkem, kari a chilli...

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Ano, dekuji.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Asi na omáčku? Maso je třeba opéct na nejlíp nerezové přilnavé pánvi, aby vznikly přípečky. Když vyndáš maso odpočinout, přípečky odvaříš, v tomto případě vínem, může být třeba vývar. Strašně to čudí, muž hlídá, aby vypnul požární alarm, spustí se vždy. :-) Přidáš lžíci povidel, trochu čerstvého tymiánu, do hladka rozmícháš a provaříš. Vypneš zdroj tepla a v omáčce rozmícháš kus studeného másla. Omáčku jsem slila a na troše másla ještě opekla oslazené švestky.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Prosim navod?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Panenská svíčková, brambory pečené s bylinami, švestková omáčka s merlotem a karamelizované švestky, co nejsou moc vidět.

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    CMLKA: A ten klobas, ten okurek.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Bezte s tema loksema uz do pice.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Pizza - v poslední době mne baví raději s čerstvými ingrediencemi ,-)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A jedna svačina - jogurt, hroznové víno, jablko, borůvky, arašídové máslo a pistácie.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Premiéra s brioškou, nějak holka vyběhla.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam