• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    FAT
    FAT --- ---
    Zdravím, neděláte někdo kuřecí játra s jablky? Dělal to bývalý spolutchán ale recept nedal a už asi nedá...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ILLUZE: Oka. Me to prislo jako chyba :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOC256: Klidně si dej víc ,-)
    Ale dávám tolik, aby to křuplo, ale negumovatělo, když je to s brambory.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ILLUZE:
    10g?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Salát. Je tam dýně a cizrna.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PRDELOID: Cca 3/4 kg oloupaných brambor nahrubo nastrouháš a osolíš, vymačkáš z nich vodu. Přidáš majoránku, lžičku papriky, lžíci drceného Parmezánu, 2 vejce, najemno 10 g nastrouhaného Cheddaru, 4 lžíce kukuřičné mouky.
    Formičkou na dezerty nebo tatarák uděláš bochánky (lžící naberete bramborovou směs a udusáš ji ve formě na plechu vyloženém pečícím papírem), pečeš je cca 30 min na 200 stupňů. Sundáš teplotu na 190 stupňů, bochánky potřeš drceným česnekem s olejem, položíš na ně plátky rajčat a posypeš Parmezánem - necháš je péct ještě cca 15-20 min.
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    Cuketova pizza

    DEFILA
    DEFILA --- ---
    BAAL: jsem si vubec nevsiml, ze tu jeden Dhal uz je : );
    podle Kamu bych asi nic nevaril, vice-mene prodavaji jeji fotky, pac to ma hezky zvladnute, kdyz delam Indii, verim indum :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    FAITH: https://recepty.cuketka.cz/housky/
    tohle, měním různé mouky, tuky, mléko a vodu a tak, ale ze všech, co jsem zkoušela, je top :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční ryba z mořa mi nějak vyšla na sobotu.
    Kus neslušně drahého tuňáka grilovaného s rajčaty.

    FAITH
    FAITH --- ---
    APRILMOUSE: Aky pouzivas zakladny recept na to pecivo, prosim?
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Dhal z červené čočky

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ... pečivovej úchyl hlásí, že i kaiserky se dají naplnit slaninou a sýrem :D

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dnes hovězina.
    Krk pomalu dušený v CrockPotu s cibulí, česnekem a zeleným pepřem, špenát a celerový knedlík.
    Gulášovka z mletého.

    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    ILLUZE: Mňam, jak přesně na bramborové bochánky?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MEI: dekuju ;)*
    MEI
    MEI --- ---
    ACIDQA: Scrollovala jsem odspoda a hned mi bylo jasný, ze jsi to ty. Krása.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Špízy z vepřového a hovězího, taženými v pomalém hrnci. S pečenými bramborovými bochánky s Parmezánem.

    BAAL
    BAAL --- ---
    Dhal podle Kamu kucharky, druha vec podle ni a mam trochu dojem ze casy a mnozstvi tam uplne moc nesedi. Ta kucharka je krasna jako knizka, ale varit podle ni asi zvlaste bez nejake zkusenosti nejde.

    A to jsem delal humory, ze ke treba oddelit autora a dilo, kdyz jsme ji kupovali:-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dušené jelení na víně, pečené batátovo čedarové noky, brusinková zavařenína.
    A nezbytná novoroční čočka, kterou doporučuje deset z deseti finančních poradců.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam