• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SARAJ: !

    Z čerstvého hrachu?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Hrachovka, porad tady znelo - varim hrachovku, tak jsem ji poprve varila a neni to spatny!

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Konecne ten “spravny” recept na Pasku. Klobasky do ve stavu experimentujeme s korenim nachystane do udirny.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnes cukeťáky s mletým vepřovým s Berber kořením a salátem

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A včera květák s brambory a tatarkou ,-)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    U nás mladší nesnáší rozinky. Tak mazanec ze smetany, potřený medem s máslem a rumem.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Dělala jsem si ráno zase ty lívance z vloček a zapomněla jsem, že jsem si v noci snědla poslední jabko.
    Nastrouhala jsem tam teda mrkev a funguje to taky. :))

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Chaluparime, tak pecu domaci housticky

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    SAMOUT: jako uvidim jak mi to vyjde. jestli prijedu do cech na dovolenou, tak muj znamej ma ted nove ve skolni jidelne fungl novou kuchyn za 10 micu a ma tam snad mlejn i konvektomat. ja s tim ale moc neumim, musel bych se trochu szit. ale chtel bych zkusit domaci varku pro segru a rodice. sem na uloztu stahnul 'Normy masných výrobků 1993' a to je maso! tam je snad 200 receptu na vsechno mozny uzeny podle norem! tak pomalu zkousim co se mi nejvic libi podle koreni..
    KURE
    KURE --- ---
    MISHACZEQ:
    KOCHANSKA_CH: znám někoho, kdo ví.
    Heston Blumenthal's Scotch Eggs | Waitrose
    https://youtu.be/eEhEgiaSQns
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MISHACZEQ: Při teplotě pro pečení masa si nějak neumím přestavit jak docílit, aby vejce uvnitř zabudované, zůstalo na hniličku. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A mazanec. Štvaly mě, nechtěly kynout.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DEVIL: Ja uz se nevyvijim, mam chutovy preference petileteho ditete :).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Jezte zelený, včera říkali.

    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    KOCHANSKA_CH: mnam, tohle mám děsně ráda s normálním vejcem, který vevnitř zůstane na hniličko, ale nevim jak na to. Vzdycky ho mam total natvrdo :(
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DEVIL: Na cestu za ochutnanim mi staci auto, nebo potrebuju i letenku do Kanady?
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    vcera sem vyudil krajske klobasy. sou moc dobry

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    k urcitym jidlum se imho musis dovyvinout, nebo projist. kdyz sem byl mladej, tak sem nemel moc rad krupavky na kurecich kostich a slachy. ale ted je doslova vyhledavam. hovezi slachy ci kureci chrupky na kloubech poduseny do mekka v dobry stave, krasne prusvitny a zizlavy.. to je neodolatelny!
    ja si myslim ze je to unava ze zrani masa, zeleniny, ovoce a skrobu. spravne upraveny slachy sou strukturou mimo vse vyzkousene, takova ani ryba ani rak typ jidla
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tak se přidávám se zelenou - rizoto se špenátem a kuřecími srdíčky.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zelený čtvrtek - zelený pokrm. Křepelčí vejce v sekané a teplý květák s pestem.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam