• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    SALVATOR: nejdriv jsem je opravdu zbesile rozbodala a pres 2 tydny jsem je mela nalozene ve vode, kterou jsem 2x denne vymenovala. Pred varenim maji byt uz uplne cerne. Moje nejak nechtely zcernat uplne, tak jsem je varila jeste lehce nazelenale. Zuzkaou varovala, ze je to asi malo, ale po delsim varu v cukrovem sirupu dopadly dobre. Cast je k prime konzumaci, ta se varila v cukru asi 4 hodiny. Zbytek je zavareny a bude se jeste par mesicu koupat v cukru.
    Minuly pokus s medem a korenim chutnal jako pernikovy dehet. Tentokrat jsem sla podle receptu po prababicce, s cukrem a citronem. Chutna to dost nepopsatelne. Asi tak, jak by chutnaly gumove medvidky s orechovou prichuti.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BONEMINA: To by mě zajímalo, kde sme udělali chybu. Dělali sme je loni, na začátku to vypadalo na velkej průser a na konci taky. Strašně divná chuť, strašně intenzivní... Většina letěla do záchodu.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Svatojánské ořechy. Na začátku to vypadalo na velký průser, na konci to sice taky vypadá podezřele, ale chutnají skvěle.

    ORAETLABORA
    ORAETLABORA --- ---
    ramen "co lednice dala", takový to comfort food na deštivou sobotu, s ramen nudlema z https://www.tydlenudle.eu/ - doporučuju! dají se vyzvednout v Krymské v Praze..

    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Tak jsem se dočkala ;-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční losos přes celej talíř. S cuketou, salátem a smetanovými žampiony s koprem.

    SADY
    SADY --- ---
    MUTHA: naopak, funguje to jak s horkym cajem, paliva jidla jsou na vedra top, protoze telo se po nich ochlazuje
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MUTHA: A já měl za to, že tohle je přesně počasí na pikantní horký cokoliv. Proč by to jinak celá jižní a jihovýchodní Asie jedla? :-)
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    tohle fakt neni pocasi na pikantni horkou polivku, ale akorat mi dozralo kimchi a dostal sem na ni hroznou chut - kimchi jjigae z ancovickovyho vyvaru s buckem a tofu

    N_I
    N_I --- ---
    nemel sem dobre fazole jen z billy smes a sef koupil divnou placku..ale i tak to bylo fajn....napln jeste smes rizota ze vcera co se moc nepovedlo.a mela to bejt cina.....nejlepsi z toho bylo pico de gallo a ta mango omacka...
    limo limetovy a kefir z tej houby,,,,klicky redkvicek..jen tak...taky se to k tomu nehodi..ale co..:)

    N_I
    N_I --- ---
    BARA_ONLY_ONE: hele co by se stalo? bylo by to famozni...mozna tehle sorbet / ono to bylo dost sorbetovy/ namichat pak i treba s tim proseccem tak s tim jdu uz rovnou za forejtem do entree..:)
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    KURE: dělala jsem z kukuřičné kaše. A tímto taky děkuji id acidqa za inspiraci.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KURE: bude to neco jinyho, ale taky to bude dobry!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KURE: asi jakákoliv obilná kaše, jen To bude hrubší struktura.
    KURE
    KURE --- ---
    MAR_TINA:
    ACIDQA: myslite že by to šlo udělat i z něčeho jinýho než krupice? třeba ovesná kaše?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: diky za pripomenuti, ze mam doma krupici a kilo tvarohu!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    díky ACIDQA za připomenutí, že existuje krupicové flameri.

    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    N_I: Zajímalo by mě, co by se stalo, kdybys to zmrazil, smíchal s tequilou, triple sec, limetkovou šťávou, hromadou ledu, a pak rozmixoval.
    N_I
    N_I --- ---
    zase bez foto...ale natrhal sem u rodicu tresne..a nikdo to moc nechtel....bylo mi lito to vyhodit...tak sem zbytek probral...spatny vyhodil a ze zbytek sem vypeckoval...pridal pomerancovou stavu...taky byl uz jetej ten orange..lzici cukru...vse hodne promixoval...udelal z toho nanuky doma pro dceru do formicek treba 16ks...a v praci misto ledu do takovych te velkych koulo ledo kostek...:)

    ted jsme to snedli. v praci....a teda na naplavce bych to mohl hipsterum asi za kilo prodat uplne cajk...
    mlask...
    WERKA
    WERKA --- ---
    Nějak se mi ty tvarohové noky v jahodách ztratily :).

    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    V těchto dnech jím spíše frozen margarity. Nejvíc mě baví mango, ale melounová je taky super.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam