• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KATRIX
    KATRIX --- ---
    Pečený pstruh v troubě na másle, česneku a provensálském koření s cuketou, mrkví a k tomu vařené brambory + salát z polníčku, ředkviček, rajčat, okurky, mungo klíčků a černých oliv.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Zatím nehezké cosi :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GEISHA: už se vaří :) ale čistit nakonec kilo angreštu je za trest.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GENEVIEVE: spíš bych zkusila nějaké chutney nebo jinou pikantnost.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MAR_TINA: buď marmeládu a nebo já teď dělala klasický drobenkový koláč a bylo to super :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Máte nějaký ultimátní nápad, co s angreštem?
    Dozrává mi červený, je toho víc než na jídlo, ale ne moc. V součtu ho bude asi kilo.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Panenka a zelenina na grilu a pepřová omáčka.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Tohle mam rada celorocne.
    Lilek s rajcatama, zampion s kozim zerve, bylinkama a pancettou.
    Zapeceny mozzarellou.
    Chlazena zakysana smetana. Top.

    Ahoj, leto!

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    REONA: jo, na ty jsem tam taky teď dost zálibně koukala :D :D asi jsou v pořadí.
    REONA
    REONA --- ---
    KURE: Cuketka teď měl na FB (bude mít nejspíš i na webu) recept na cizrnové holandské řízky, takže předpokládám, že z jakékoliv luštěniny to bude podobné, můžeš se tam inspirovat (ano, jsou to tedy v podstatě karbanátky).
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    KURE: no má smůlu, nic většího mrazák nenabídnul :D i tak je to na naše poměry dost odvaz, je z krkovičky :D Máme všichni brutus sklony k nabírání a málo pohybu, takže to rozhodně pořádný řízek je :D jinak se snažím pořád všechno různě odlehčovat a zmenšovat.
    Fazolový a jiný dělám karbanátky dost často, se salátem, jsou tu v historii aspon dvakrát :) To bylo myšlený obrazně, že je furt cpu zdravým jídlem, tak chce masťnáka :D
    KURE
    KURE --- ---
    APRILMOUSE: nechci bejt za kverulanta, ale ten řízeček (byť krásnej) není něco co bych si představoval pod pojmem pořádný řízek, ještě velkejma... :D

    A prosím prosím, jak se dělá fazolovej?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    DEVIL: já tak jednou ročně, vždycky když zapomenu, jak moc vzteklá jsem byla :D
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    APRILMOUSE: klobouk dolu za medovnik... delal sem ze zavisti nekolikrat, a vzdycky to byl tezkej vomrd!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    To tu trošku rozčísnu něčím nezdravým, ale puboš dneska slaví devatenáctiny a poručil si POŘÁDNÝ ŘÍZEK ale matko, maso, žádný fazole! :D a medovník. No cukrářka už ze mě asi nebude, nějak nemám na to estetično buňky a navíc jsem ten debilní dort během přípravy asi třikrát málem vyhodila vzteky z okna, ale jedlé to asi bude :D

    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    ACIDQA: zrovna jsem dostala spoustu tipů na stejný dotaz v co mám pořád vařit
    MEI
    MEI --- ---
    KAIAFOX: Moje oblíbené, případně salát s rýži je taky moc fajn :-)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ACIDQA: Třeba orzo salát, kombinací a chutí nekonečné množství, aneb co dům dal ;). Měli jsme včera, ale nestihla jsem vyfotit.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ja bych si dala smazak, but that’s just me.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam