• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Hovězí krk dušený na víně, cibuli a švestkách, s trochou perníkového koření. Celerové pyré, karamelizované švestky. CrockPot vařil dlouho, hovězí si to žádá a vyplatí se to. :-)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KASUMI: tohle byl easy job. Na vnitrni napln jsem smichal jalapena s rozmackanym cesnekem a zalil olejem s cibuli, kozima rohama, novym korenim, bobkovym listem a celym peprem. Jestli se obcas pohybujes na praze 6, tak skoc na slamnik. Tam ho maj super :)

    [POHODAVOLE @ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!!]

    KASUMI: dal jsem tam kureci vyvar s minimem masa od tchyne, ale dle me neni nutny. Repa byla cerstva. Akorat jsem nesehnal cerstve bile zeli, tak jsem dal kysele, ktere tam padlo skvele dle me. Kyselosti mi to stacilo, takze jsem uz nepridaval ocet. Zena by ho zas ocenila a jeste by dala chilli, tak jsem do porce nize pridal cerstvy a taky fajn.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    POHODAVOLE: dala bych si dobrej, spolehlivej nalozenej hermelin.. mnam..
    GRANTORINO: uz se tesim, az bude hnusne.. fakt :D ted je mi blby delat husty syty polivky :)

    POHODAVOLE: zeleninovej? a nalozena nebo cerstva repa? ja jsem milovnik borsce.. mnam.. vzdycky varim kotel a pak si mrazim porce do mrazaku na horsi casy
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Delal jsem prvne borsc a byl top!

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    KOZINA: http://www.kublanka.cz/slane-peceni/pita_chleb

    Poznamka pro příště, dat vyvalene placky kynout na plechy (vic plechu) a stridat plechy v troube. Pri prendavani placek z linky na plech se natahnou a nenafouknou :-) tu tloustku potreba hlidat, tenka mista to pokazí.
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    APRILMOUSE: recept prosím!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    .. a taky jsem se poprvé pokusila upéct pita chléb, jsem teda dost nadšena :) sice ještě je potřeba drobnosti doladit, ale tohle bude stopro stálice! :)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    fakt to milujem :D všichni bez rozdílu :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zbytek vepřové pečeně prohřátý s domácí barbecue omáčkou podle Grusovky, kedlubnové nudle, řepa s červenou cibulí a slunečnicí.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CMLKA: V Nevadě, Arizoně, Coloradu, Utahu...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: A kde s tim vsim varili??
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    A takováhle krásná omeleta na mne včera čekala ráno od muže...

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Nojo a jak byly ty deštivé dny, tak kotel zelňačky 👌

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Snidane, krupicanda s tvarohem, halloumi burger se zbytkem avokadovy salsy od snidane (dobry!:), cesnekovy kure na houbach s zerve (taky furt dobry! :)

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: jej, teď mi došlo, že jsme tam nedali tu jarní cibulku, takže nic... U nás je furt co vylepšovat ehm.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Konečně domácí jídlo po dovolené, bez glutamátu, škrobového slizu, sójové omáčky, kukuřičného sirupu, cukru a přepáleného rafinovaného rostlinného tuku. :-)
    Hřeben z vepřové pečeně, listová kapusta ze zahrady, mrkev na přepuštěném másle a pečená brambora. Omáčka z cibule pod masem, výpeku a dijonské hořčice.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Vídeňský bramborový salát s kuřecí roládou.. Brambory jspu trochu víc, takže do kaše. Příště je budeme míň vařit :)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jalapenos varka :)



    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GEISHA: tenhle je epicky dobrej :-)
    XAJA
    XAJA --- ---
    MAR_TINA: a do tretice hruskovy kompot s feferonkou/cili paprickou do kazdeho pohara. plus obligatny klincek, kusok skorice a badyanu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam