• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    APRILMOUSE: Tarator
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Tady taky rajcata na milion způsobu, ty prezraly jsem rozvarila a cpu do všeho, už byla rajská omáčka, pizza a největší úspěch u všech uplne pitomá majda na špagety s mletým a kupou bazalky 🤣 dneska bylo lečo a na docpání krků ještě šopak. Zitra nechci rajcata vidět. Ale ptala se me kamoska, jestli nechci naky salatovky, ale ze jsou trosku prerostly. Tak rikam, ze neva a chci. Toť. Do lednice se nevejde, tak nevim, jestli jsem se neprecenila 🤣🤣

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: Podobnou krásu má Grusovka.
    Recept: Cuketové rollatini | od Lucky Grusové
    https://paleosnadno.cz/recept/cuketove-rollatini/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A... Rajčata

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: ja delam z malejch barevnejch cuket tenky prouzky, do kterejch pak jako do cannelloni davam bryndzu. A ty “rulicky”pak pecu v rajcatech s cesnekem, soli, peprem a ruznejma bylinama.
    BAAL
    BAAL --- ---
    BERRUNA: přiměřeně:)

    Jinak za mě je to super, nechutná to v zásadě nijak, takže to musíš hodit do něčeho do chut má. Třeba kombo s višnema s kakaem, čokoladou atd je taky super.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    BAAL: ty chia si dělal jaký poměr? Mě to totiž strašně nechutná, ale s tím kokosovým by to mohlo jít ;)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MAR_TINA: Kromě pizzy tradiční (neapolská) mám na mysli sicilskou, potažmo takovou tu jakože foccaciu s rajčatovou polevou, myslím,že tomu říkají "sfincione sicialiano".
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ONDRAT: sem hodně natvrdlá, co, že mě pizza nenapadla :)
    spíš zamířím k KAIAFOX: , aby rajčata trošku zaplula do deky z těsta.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MAR_TINA: Pizza ,)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MAR_TINA: Házim rajčata na foccaciu (špaldová/semolina) - máme na zahradě malá žlutá, cherry a černá, s rozmarýnem a kalamata olivama je to pecka.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ILLUZE: spíš jsem měla na mysli, a to jsem nepopsala, nějaký slaný koláč, heboučké těsto a rajčata.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MAR_TINA: U nás boduje losos se špenátem a rajčaty, fotky budou v historii. A Baalovy noky s rajčaty a sýrem. Cuketa jako rolky s Parmskou šunkou s rajčaty.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Zrovna dneska jsem dělala banální brokolici Ina páře, ale s arasidovo sojovkovou omáčkou a je to bomba.

    BAAL
    BAAL --- ---
    ACIDQA: jo to kombo burakové máslo+limeta+palivé+zázvor můžu vřele doporučit v ruzných kombinacích to ted jedu pořád.
    WERKA
    WERKA --- ---
    MAR_TINA: Já mám na příležitostné vyzkoušení (třeba až dostanu mísu rajčat) uložený tenhle recept http://sincerehelena.blogspot.com/2023/08/galetky.html . Ale nezkoušela jsem ho ...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nemáte recept na něco slaného pečeného s rajčatama? Nějakou ultimátní věc?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: to vypada tak super, ze to asi v tomhle tydnu zrealizuju taky! Dik!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Rajčata, všude rajčata

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam