• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    tento svestkovy kolac proste miluju
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A boršč ve stylu co kde zbylo.

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Mě to fascinuje, Trissie taky psala, že to pila natřikrát, já to miluju. Zvlášť když je člověk nemocnej je to vynikající životabudič. Ale pálí fest, to jo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAREN: na mě je to strašně silný a ostrý, úplně mi to spaluje žaludek, ale lžíce dvě zálivky jako sladká a zázvorová složka v jednom docela fungují.
    KAREN
    KAREN --- ---
    MAR_TINA: Mne ten ginger shot chutna .) Ale teda tohle pouziti me zaujalo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Japonská nová rýže, asijské listí, okurka, tuňák, makadamy, wakame, zázvor. Zálivka je sojova omáčka, rýžový ocet a zazvorový shot z lidlu, který se nedá pít.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Ke všem skvělým lokálním obchodům, které jsou na mé polední vycházkové trase, ještě přibyla pěstírna hub. Už su zaregistrovaná a mám předplatné. :-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    OLIII: vsechno mam v kuchyni na okne…:)

    Sestimsmir je dobry! :))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Včerejší pozdní oběd…

    OLIII
    OLIII --- ---
    ACIDQA: Moc hezký jako vždycky! Semiramis jsem napoprvé četla jako sestimsmiř :) Mě vždycky fascinuje ta kopa bylinek. To průběžně kupuješ, nebo si něco z toho doma pěstuješ?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Po delsi dobe, dnesek si vyzadal klasiku.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    APRILMOUSE: no, ale zatim nic extra popravde. Ocekavam, ze to bude jeste lepsi trochu :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ACIDQA: chceš říct, že zas jsou houby? Hmmmmmmmm! Pujdu to teda taky zkontrolovat 😂
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KOCHANSKA_CH: :) ja moc nedelam jidla, ktery narokujou moc casu v kuchyni… na to nemam cas :)
    S2FI
    S2FI --- ---
    ACIDQA: Diky, vyzkousim s tim ryzovym
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    S2FI: dala jsem ryzovy, kdybych ho nemela, asi bych tam dala obyc jablecnej
    S2FI
    S2FI --- ---
    ACIDQA: Mas to krasny, jako vzdy! Ten ocet davas bezny kvasny lihovy?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: Kde je Acidka? Ále, zas v kuchyni. :-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ty arasidy na salat jsou dobry i jen tak - nasucho je opecu na panvi, pridam dve lzice medu, dve lzice octa, chilli a trochu sojovky. “Zkaramelizuju” a necham vychladnout.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Prinesla jsem z lesa houby, takze jsem udelala maso na houbach s poctivym uhem. Zbyla rejze. Z te jsem dneska udelala restovanou rejzi s pecenou hlivou (dresing je super - javorovej sirup, sojovka a uzena paprika) a k ni salat s pomelem, nakladanou mrkvi a redkvi.
    Taky v patek otvirame novej nizkoprah, tak me v noci napadlo, ze upecu detem nejaky perniky. Ale jak uz bylo pozde a moc me to nebavilo, tak jsem se u toho trosku zlila a ty posledni jsou takovy nakrivo lehce.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam