• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KOCHANSKA_CH: jsou mezi sebou chuťově rozeznatelný?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    VALOR: není to tak dávno, co jsem potkal vyfintěnou (nekyprou) dámu v kostýmku, kterak si za chůze svačila svých patnáct deka vlašáku s rohlíkama. jako trochu mě to udivilo, vtipný to bylo.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    HOWKING: tsivle ja kdyz si koupim cerstvej chleba, rohlik tak kdyz vylezlu z kramu tak bud ukousnu patku nebo ten rohlik celej sežeru. dělá mi to radost a potěšení a tak by to mělo bejt.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zpět k obsahu klubu:
    Malá degustace hlívových čipsů.

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ZUZKAOU: Já vím, ale mě to prostě sere..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAIAFOX: nekrm ho. :-D
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Tvl, to nás bude poučovat a umravňovat i tady? :-/
    GALE
    GALE --- ---
    HOWKING: On je problém jíst na veřejnosti? Co by se mělo nosit ze supermarketu jiného než jídlo? Jak se poznají "vlastní zásoby"? Jsou lepší vlastní zásoby nebo majonézová bageta? Samé otázky...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    HOWKING: Jo? Tak to mi vysvětli, proč při 1200kcal držím úplně všechno a při 2000kcal najednou spaluju a rostou mi svaly raketovou rychlostí...

    Většina opleskaných holek jí strašně málo, jenom proto, že jim nějakej myslitel řekl, že když nebudou jíst, zhubnou. Jedou pod bazál a tělo si nahrané tuky i z pitomýho jablka.
    Vím to z první ruky ;).
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    HOWKING: U nás do řeznictví chodila legendární paní - u pultu vzala plátek sekaný a než došla zaplatit ke kaše, lupla to tam v celku. Na chodník by to nevydržela.

    Jinak by ses divil, kolik lidí s nadváhou nejí - nefunguje jim metabolismus, tělo ukládá každej prd, takže tohle dogma, že nejíst = byt hubený, je naprostej a nebezpečnej bullshit.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    RUTHLESS: No taky na to mám chuť, ale spěchám domů. Tak snad to pár minut vydržím, ne? :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    HOWKING: tak na to mam chut, proto jsem si to koupil, ne? A proto to snim :-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    VALOR: Asi to byla jitrnica, jakou svět neviděl. :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VALOR: Jako docela ho chápu. To jste lidi nejedli týden, že se pouštíte do jídla už při východu ze supermarketu, při čekání na mhd a vůbec kdekoli na veřejnosti a ještě vlastním jídlem "z zásob, co kdyby někde venku přišel hlad" (pokud to není předzahrádka restaurace, kde ani tak nejde o jídlo, jako o společenskou událost)
    PS: A pokud si těch nenažranců všímáte jako já, tak jste si jistě všimli, že hubených lidí mezi nimi fakt není. (já téměř nejím, tloustnu jen z vody a vzduchu...)
    VALOR
    VALOR --- ---
    Právě se mi na ulici vysmál cizí chlap že jsem s chutí za chůze svačil jitrnici. Vykřikoval něco jako to jsem ještě neviděl: ;)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    V Lidlu meli v akci lososa, tak jsem ho kus na tri dny pohrbil.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: Muž by chtěl, abych vařila některá jídla furt dokola, zejména ptáčky, boloňské ragú, lečo a kuře s rýžou. :-)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KASUMI: JoJo. Má svůj vlastní “filtr”. Mne se to líbí :-) poznas je hned.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KOCHANSKA_CH: to si vzdycky rikam u tvych jidel ;)

    KASUMI: si rikam, ze to vypda, ze varim porad to samy dokola. A je to trosku pravda. :))


    RUTHLESS: zvlaste ty nocni jidla foceny pod svetlem z digestore :))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    RUTHLESS: proste to ma jeji styl :) krasny, chutny fotky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam