Ta fritéza mne fakt baví ,-)
Kuřecí s domácí passatou (ta tedy z pánve), rýže a “grilovaná” zelenina.
No a pak jsem na Maškrtnici zahlédla recept z fritézy na plněné šátečky, tak doslova za 30 min byla na stole várka s jahodami a Nutelou (bez palmáče) a druhá s meruňkovou marmeládou.