Ale jako samozřejmě nevím, co je pro tebe příznivá cena, úplně levná sranda to není, ale co jsme měli dřív sady z IKEA nebo odněkud ze supermarketů, tak tomu vždycky něco chybělo, buď byly kameninový a tím pádem tlustý, uštípávaly se, myčka je osekávala...