• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: jako ty na PS5

    MELDA: Já věřím tomu, že kdybych to nehrál původně v AJ, tak by mi to tak blbý nepřišlo. Možná tomu dám ještě šanci, protože ty texty těch v těch nalezených shards (střepy) jsou fakt dlouhý a to nemám náladu v AJ louskat, ale docela bych to chtěl načíst.

    Ale já s tím mívám často problémy. Někdy jsou ty překlady na zabití. Třeba u Aliens Fireteam jsem musel kamarádům překládat já, protože oni to měli v ČJ a tam některé popisky u zbraní vůbec nedávaly smysl :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Hele...to je o zvyku. Plno lidi proste ten cesky preklad nema rado...chapu.. ale me to nevadi. U Witchera sem to mel taky tak a vlastne sem se diky tomu nekolikrat hodne pobavil, protoze proste si na tom dali zalezet a bylo to dobre udelany. A tady, tady me to nevadi, protoze posloucham anglictinu a text tam mam jen pro "kontrolu" :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Na cem to hrajes?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: v RT módu mi to občas laguje, vypadá to na návrat do performance.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: hmm... 5 minut...
    Titulky rozhovorů jsou OK, ale jak mám naučený anglický názvy quickhacků a toho "rozhraní“, tak je čeština nepoužitelná. Třeba “střepy" -teda jejich obsah bych si v ČJ dal (ty texty jsem na first run přeskakoval a v ČJ by to určitě bylo pohodlnější), ale ten zbytek je nad moje síly.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Za me ok.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Jaký je ten český překlad? Já to hrál v AJ.
    MELDA
    MELDA --- ---
    A teda tohoto jsem si prvne nevsimnul.

    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jen teda jako tam maji chybu vid... protoze jim tam chybi pismeno s... protoze se tam opakuje "kutecny vlastenec"... misto skutecny vlastenec :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    TRAGED: :-) Jako jak rikam, proste me to neskutecne prekvapilo....kouknu jeste na jednu fotku z toho mista co sem vcera delal...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    I kdyz, ty ses vlastne taky na PS5, takze nemas.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MELDA: Ja tam mam normalne reklamy jako vsude jinde, nemas to volake zmodovane? :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    DEEFHA: Vubec netusim, nikdy sem si toho nevsimnul...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MELDA: Zajímavý! Nemají to třeba naládovaný nějakýma výplňovýma textama vyscrapovaýma z netu?
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA: Ty vole...ted sem si vsimnul toho napisu na obrubniku vedle toho auta...wtf? :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MELDA: JJ, na DF srovanvackach je videt, ze 1.61 ma v RT par obrazku za sekundu navic. Mozna to ma ted tichych 40FPS na 120 Hz TV s VRR,
    MELDA
    MELDA --- ---
    Hlavne se to opravdu pekne hybe. Samozrejme sem tam narazil na plno chyb, kdy obcas neco nekde visi ve vzduchu a podobne, ale rozhodne si s tim dali plno prace a tim, ze konecne timhle patchem povolili vykon pro PS5 se ta hra zase nekam posunula. Asi si dam chvilku courani mestem a nafotim nejaky obdobny fotky. jaky sem fotil driv. pro nejake to porovnani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam