• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Btw.
    Daj se někde přehodit mph za kmh? Je divný že mi to vzdálenosti ukazuje v km, ale rychlost v mph.
    A dá se schovat čepice? Sem si do piče nedělal účes abych hi měl schovaný v naky mise od hajzlu jen proto že má lepší staty :D
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Jo sorry. Hraju na ps5.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BUCKOWSKI: To mas najeky strasne nakopnuty. Zkusil bych to smazat a stahnout znova.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAVANA: já jsem nakonec na té PS4 verzi udělal platinu, takže tam mám rozhodně mnohem víc, než 15 hodin :)
    Teď zkouším second run, ke kterýmu mě nakopnul seríl Edgerunners. Ale co jsem dohrával tu platinu a chvíli s tím blbnul, když vyšla ta verze 1.5, nebo kolik to bylo, tak mi to neblblo vůbec. Teď je to zase děsný...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAVANA: tak v poslední verzi mi glitche lítají jedna radost - občas se stane, že se mění textury na lidech každou vteřinu - poprvé se mi to stalo u Lizzie a myslel jsem, že to má někdo nějakej hitech obleček a dělá to schválně, ale pak jsem si všimnul, že až do přeloadování (třeba rychlé cestování) to dělá pořád a všude.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Koupil sem si to, začal to hrát...po dvou hodinách sem začal hledat, jeslti to jde na PS store refundnout...nešlo..ještě sem tomu teda dal jednu šanci...o 35 hodin později...whoooaa. Voprcal sem holku v tanku :D

    Akorát sem teda nějak moc rushnul story line a sem už úplně na konci...resp, před větvením na konce...nevím co bude dál (mimo toho větvení), ale přijde mi to docela krátký..Možná 15 hodin?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BUCKOWSKI: Tak to vubec. A vsimnul bych si, ty pady co hodinu, az hodinu a pul po launhchi si moc dobre pamatuju.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    BUCKOWSKI: Hraju to a v pohodě. Sem tam nejakej glitch / drobnej bug, ale jinak bez problemu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TRAGED: To já nemyslím v kuse. Ale průměrně po takové době se to stane. Takže třeba 3x hraju hodinu až hodinu a půl a za tu dobu se to tak jednou a až dvakrát hryzne. Samozřejmě od posledního SAVE přijdu o progres, ale naštěstí to ukládá poměrně často.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BUCKOWSKI: Ja a nepada mi to. Ale teda 3 az 4h v kuse sem nehral ani nepamatuju :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Hele, kdo hrajete na PS5... jak často se Vám hra vypne? PS4 verze se mi vypínala a padala kazdou chvíli. Po next gen update to bylo OK. Ale poslední verze se mi zase pěkně "jebe" a padá mi to dost často. Od oka tak každé 3 až 4 hodiny herního času.
    MELDA
    MELDA --- ---
    TRAGED: Koukam, ze se do toho moderi zatim moc nepustili.
    Sem pri tom hledani narazil na RDR2 a jako, to je stejne mega udelana grafika a vsechno, pohyby atd. Skoda, ze to nema ps5 update.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MELDA: Ne. To neni real, to jsou nalestene psi kulky.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tady si s tim taky pekne hraje...

    https://m.youtube.com/watch?v=Mdyijd11c4k
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jako vypada to pekne, ale dost me vadi ta deformace po stranach obrazu, ta je uz moc vyrazna. Ale CP2077 bych si ve VR dovedl predstavit.

    https://m.youtube.com/watch?v=2vLlWTZWYgc
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tohle se me delo u RDR, kdy sem presne v tu nejnevhodnejsi dobu rychlotasil zbran s okamzitou strekbou taky chybnym zmacknutim R1 nebo L1
    😀
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TRAGED: Já teda omylem mačkám R1 celkem pravidelně.
    Asi mám z GoW zafixované, že R1 je slabý úder a R2 silný, takže když chci někoho jen symbolicky plácnout a dát mu jen "jab", tak vyhodím granát.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MELDA: Jo, akorat se chovaji jak pitomci a klidne stoji na zelenou, protze pred nima stoji chodec a ten cumi do silnice...
    ... a po oskenovani jsem zjistil, ze to neni chodec, ale ridic, ovsem uz se mu nevyspawnowalo auto, takze tam stal a stal. Dokud jsem ho nedostal z cesty, tak se doprava nehnula. No, puvodne jsem mu chtel jen dat tecku, ale nejak se mi to pomichalo a uz tam lezel granat :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Nenarazil jste nekdo na neco takoveho, jak delaji realistic mod pro gta, tak jestli uz jede neco pro cp2077?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam