• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Ještě mám jeden hezký výhled. Je tam Alt.

    KAYLA
    KAYLA --- ---
    Mno, tak tyhle Vánoce jsou vyloženě tematicky Cyberpunk - doma se nám sešla figurka Johnnyho, sběratelská edice knihy World of Cyberpunk a ten komiks Trauma Team 😊 Těším se příští rok na Phantom Liberty.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Cyberpunk 2077 PS5 1.61 scary glitch
    https://youtu.be/uhHHaepksFs
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Cyberpunk 2077 PS5 1.61 glitches
    https://youtu.be/IESEp2rJ8_Y
    P_T
    P_T --- ---
    Lucy 💗
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI: A nebyl to porouchaný Delmain, tam bych to pochopil. Byl to Caliburn.

    Každopádně grafické glitche a padaní hry je u mě bohužel obvyklé. I po reinstallu hry na PS5.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    BUCKOWSKI: Jojo, to se mi stalo taky...že projelo kolem mě a já za nim běžel a ono furt zdrhalo...jak kdyby bylo delamainovo :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUCKOWSKI: no, takhle to bude fungovat i v realu, to ne i bug, ale fycura :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAVANA: mě nedávno přijelo auto, ale nezastavilo, ale poodjíždělo, když jsem k němu dobíhal. Když jsem zastavil, zastavilo. Když jsem šel k němu, zase se rozjelo a ujíždělo.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Bugy tam jsou, pár pádů taky bylo. Sem tam nejakej funny glitch (jako třeba že motorka přijede, ale ne k tobě, ale na dálnici co je 50 metrů nad tebou, nebo (což bylo fajn) se ke mě claire v after life otočila zády a oprela se o vzduch, takže sem ji moh deset minut čumět na zadek :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    P_T: Už dlouho.
    MELDA
    MELDA --- ---
    P_T: Jede to neprosto v pohode. me to nepadalo ani predtim, sem tam nejakej bug se objevi, neresim.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    P_T: jo, na xsx to jede paradne a bez padu. Bugu minumum, pokud je nehledas :)
    P_T
    P_T --- ---
    Panebože.
    Prosimvás a už ta hra normálně funguje i konzolistům? .]]
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ano, vzal jsi svůj osobní dojem a povýšil na absolutní pravdu a neoddiskutovatelný fakt.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Tvrdí tady někdo, že je něco objektivní nebo absolutní pravda? Já psal, že jen můj Insight a že chápu a respektuju, že to třeba ostatní vidí jinak. Přijde mi, že zbytek si chce povídat a Virik si nandavá neprůstřelnou vestu a nabíjí kvér :D
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    VIRIK si zase nevzal prášky a všichni jsou proti němu :(
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    SINHIRIELL: je zajímavé, jak tě lajknul uplakaná sněhová vločka Sharny, ačkoli ten na začátku tvrdil něco jinýho (tvůj názor je spíš bližší mojí argumentaci), aneb opět rozhovor s oportunistickým čechem, kterej normalizačně mění své postoje od "mně se to nelíbí, soudruhům taky ne a proto to objektivně je špatně celosvětově" po "no vlastně ale já jsem tolerantní a myslel jsem to jinak", jen proto aby se prostě vždycky shodnul s tím, co pokládá za většinu.

    Ale ono je to logický, když není argument postavenej na faktech, ale osobních pocitech a snaze hlavně jít po správné cestě se soudruhy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam