• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: jediná šance je, nasadit gorilla arms v top kvalitě (pokud nemáš), pokud si pamatuju, tak to sniží o 2 body požadavky právě na zbraně. Ale přerozdělování bodů jako takových není možné.

    Dokonce i při tom big update na next gen verzi se resetovalo nastavení perků, ale ty body (myslím) zůstaly. Tam se musí plánovat.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Přesně, jediná šance je rozehrát to znovu. Přesně takhle jsem si při prvním runu locknul pár trofejí, takže jsem musel při druhým průchodu rozdělit body trochu jinak.
    VACA
    VACA --- ---
    HOWKING: Aha, tak to sry
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VACA: Jo, to tam je, ale jen na perky. To mi nepomůže.
    VACA
    VACA --- ---
    HOWKING: Uz jsem to nemel zaply celou vecnost, ale myslim ze je tam nejaka moznost prerozdelit ty body.
    Jakoby takovej “reset”. Mozna byla moznost ho pouzit jen jednou za hru, nebo to bylo nejak drahy co tak neco, ale myslim ze takova moznost tam byla..
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jediné, co už mi svítí je Hanako.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VIRIK: No píšu mapu, ale myslím ti dodělané všechny oficiální úkoly. Pro kšeftaře, pro policii. Všechno. Jako na ulicích pořád řádí gangy, ale to už je mimo seznam hry. A mám pocit, že i když je likviduju, tak už za to nic nedostávám (kromě výdělku prodejem posbíraných předmětů)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Cyberpunk má level cap, ale to nesouvisí nijak s mapou
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dohrál jsem Cyberpuk. Totálně a zcela. Vyčistil jsem mapu. Mám ale jednu ostřelovačku, která vyžaduje level 20 na těle a já mám 18. Toulám se po městě a zasahuju do přestřelek a ochraňuju napadené, ale dlouho mi možnost zvýšení nenaskočila. Mám už smůlu a po vyčištění mapy už nenaskočí? (perky naskakují, ale ty nepotřebuju)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FYI právě dohráno podruhé. A teď chvíli pauza, aspoň do podzimu :-)

    [DEEFHA @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!]
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ZAK: vypadá to dobře, ale nechci na to koukat, kuli spoilerum - chci si to pak užít
    ZAK
    ZAK --- ---
    10 minut uncutted gameplay

    CYBERPUNK 2077 Phantom Liberty : GAMEPLAY COMBAT ASSAUT (4K)
    https://www.youtube.com/watch?v=gYe0fNr4yRc
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Což mi připomíná, že v tý hře člověk pořád objevuje něco novýho. Včera si tak vesele odbavuju vedlejšáky, když vtom... :-D

    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tak konecne duvod na ten upgrade grafiky a rozehraní prvni hry :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LEDOFREDO: Jj, to já taky, hned jak na mě po 1.63 updatu vyskočil ten banner :-) No ale na tom Steamu tomu holt asi taky neujdu... Ačkoliv napoprvý chci Phantom Liberty určitě hrát na velký televizi, to je jasná věc.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    LEDOFREDO: Jakoze dlc sem ted koupil na PS
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    DEEFHA: Ja to mam podobne, hral sem to po launchi na pc, pak sem koupil detem ps5, tam sem si to koupil taky.. (btw deti hrozne bavi jezdit po meste v autech, pravidelne si hrajou na autoskolu :D) .. jenze mireni na ovladaci mi fakt nejde, takze muj headshot hand gun build musim hrat ted na katanu.. koupil sem si to na ps5 kvuli detem, ale na PC by se mi to hralo asi lip.. 1st world problems :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Hmm hmm... Já mám s Phantom Liberty trošku problém. Hraju střídavě na PS5 a Steam Decku přes cross save, takže abych v tom mohl pokračovat, budu si to DLC muset koupit dvakrát :-D Ano, hru samotnou jsem si taky koupil několikrát (ještě na Xbox, ale to je zase jiná písnička), ale vždycky to bylo za pár stovek v nějakém výprodeji. Dát teď "jen" za DLC dvakrát osm stovek se mi asi nechce, nebo nevím :-D To jsou starosti, žejo...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Je venku další záplata:
    Patch 1.63 — list of changes - Home of the Cyberpunk 2077 universe — games, anime & more
    https://www.cyberpunk.net/en/news/48364/patch-1-63-list-of-changes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam