• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já už to odehrál 2x,
    jednou asi 90% všeho v původní verzi a trocha testování a devastování světa po update s "nesmrtelnou postavou"
    podruhý už po update - úplně jiná postava - jiný styl hraní - furt mě to bavilo

    potřetí si to dám zase - a vidím to na repete s první variantou V
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    LEDOFREDO: tak to nehraj znova, zahraj si jen datadisk potom co si znovu postavíš build. Myslím, že to není nutnost, fakt záleží jak hraješ, jestli role-play, kde ti pak některý věci nemusí dávat smysl, nebo chceš všechno vytípat a posbírat, kdy by tě mrzelo že nemáš všechno, ale prostě jen projít datáč, no.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    VIRIK: nojo, ale na druhou stranu ja mam o sobe dost pochybnost, ze to vydrzim odehrat cele znovu kvuli tomuto predelani .. jakoze sem rad ze to udelaji, ale jsou to desitky hodin casu, ktere nevim jestli zvladnu dat.. je dost pravdepodobne ze zacnu, ale vyhorim a datadisk si nikdy poradne nezahraju
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    teď jsem se koukal na vortex, dojmy z datadisku a tam je normálně v tom traileru i prezentace toho, že zářijový update ve hře totálně překopává perky, nejen designově a přidává další.

    K tomu si připočtěte přidání novejch věcí, příběhových linií, a jako k čemu vám jako je to začít hrát s postavou na padesátce, která má většinu věcí hotovou... jak jako do toho se chcete vracet a k čemu vám jako budou nové zbraně, když je nevyužijete v těch misích, co máte hotový před dvěma lety?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    LEDOFREDO: už to jednou udělali při tom minulém velkém update na NEXT GEN verzi - perky se zásadně změnily, takže reset, který normálně stojí prachy, dostaly automaciky všechny postavy. Atriburty (body, inteligence,...) zůstanou beze změny, ale perky se vyresetují a navolíš si je znovu od začátku, protože jsou jiný.

    Vlastněje je to (a hlavně bude) dost jiná hra, než u prvního releasu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    LEDOFREDO: ale ono to nebude jako nehratelný, ale prostě to bude překopaný a ty máš nějakou postavu, nějaký role-play a sice budeš mít resetovaný body schopností a tak, ale najednou třeba zjistíš, že by se ti v nový verzi hodily jiný perky, který díky přidání nových souvislostí víc dávají smysl, taky se datáčem přidaj další souvislosti v příběhu... jednodušší je prostě zahrát si to znovu.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    VIRIK: no tak asi nemuzou rozjebat uplne stare postavy kdyz vydavaji herni datadisk ne ? :) myslim ze to by jim to asi komunita spocitala s jejich historii co se tyce launche..
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BOBESH: oh shit...
    Takže jako u minulého update na next gen... všechno jinak. Předpokládám, že tedy vyjde i patch bez DLC.
    Ještě chybí možnost customizovat auta a upravovat části těla a budeme mít verzi, kterou slibovali trailery.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Asi na to jebu a počkám. Hrát měsíc a půl a pak začít znovu je blbost. Chce to být čerstvý 😁
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Pentaflek má pravdu, už jsem o tom četl, že to má být celý překopaný, takže nejlepší je udělat si novou postavu a projít znovu.
    U staré naopak můžou vzniknout problémy.
    KALTY
    KALTY --- ---
    PENTAFEKTEK: No jenže vlastně bych mohl dojet konečně tu svoji postavu nějaký rychlý playthrou a pak znovu za měsíc a něco
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    KALTY: LEDOFREDO: já bych na vašem místě asi počkal až to vyjde.. protože spolu s tim DLC má bejt patch 2.0 kterej i tu základní hru zase překope.. a vylepší (snad) :)) a pak bych to rozjel znova s novou postavou
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    resim podobne dilema, jestli vzit stary char, ktery uz asi neumim poradne ovladat a hrat novy content, nebo si to zahrat znovu s revampem, ale k datadisku se dostanu buhvi kdy .. 1st world problems
    KALTY
    KALTY --- ---
    No já bohužel CP77 ještě nedohrál. Vždycky do toho vstoupilo něco co se hrálo v partě atd.
    Rozjížděl jsem to na začátku (což nebylo v dobrém stavu) a pak znovu jak to vyšlo 1.6 patch. Mám rozjetou postavu co jede hybrid build s mečem, pistolí a sniperkou.
    Lvl 21 a spíš jsem brouzdal, než dělal příběh.
    No a otázka je, jestli to před PH rozjet a konečně dojet příběh jednou a pak načíst nějaký save, nebo bude lepší rozjet novou postavu?
    Jestli bude rewamp skillů atd., tak by to mohlo být zajímavější. Víte větší detaily?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BOBESH: Vehicle combat! Konecne Hardwired jak ma byt! ;-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — New Ways to Play
    https://www.youtube.com/watch?v=zBrkG3aeWCc
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Moje oblíbená pop/hc/raperka Haru Nemuri, která u nás před 14 dny koncertovala hraje v Polsku a když si odskocila do CD: Red, tak rovnou přišla s tím, že bude mít v DLC song. Sugooooi.

    ALESH
    ALESH --- ---
    AVATAR: tvl. To sem taky nevidel a chtel jsem si to dat az s detma. Tak dik no.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Brumbal umrel...
    MELDA
    MELDA --- ---
    GURBON: Dyt jo. Ono to tak je ve vetsine hernich auditek, tak jako tady normalni, ze proste zasadni fakta, mezniky hry schovas pod tag o spoileru.

    Ale znas Howkinga.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam