• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BOBESH: oh shit...
    Takže jako u minulého update na next gen... všechno jinak. Předpokládám, že tedy vyjde i patch bez DLC.
    Ještě chybí možnost customizovat auta a upravovat části těla a budeme mít verzi, kterou slibovali trailery.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BOBESH: Vehicle combat! Konecne Hardwired jak ma byt! ;-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — New Ways to Play
    https://www.youtube.com/watch?v=zBrkG3aeWCc
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Moje oblíbená pop/hc/raperka Haru Nemuri, která u nás před 14 dny koncertovala hraje v Polsku a když si odskocila do CD: Red, tak rovnou přišla s tím, že bude mít v DLC song. Sugooooi.

    ALESH
    ALESH --- ---
    AVATAR: tvl. To sem taky nevidel a chtel jsem si to dat az s detma. Tak dik no.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Brumbal umrel...
    MELDA
    MELDA --- ---
    GURBON: Dyt jo. Ono to tak je ve vetsine hernich auditek, tak jako tady normalni, ze proste zasadni fakta, mezniky hry schovas pod tag o spoileru.

    Ale znas Howkinga.
    GURBON
    GURBON --- ---
    MELDA: Tam jsou taky spoilery povoleny jen v tagu :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: kdyby neco, tak auditko vhodne pro tebe...

    [Hraju hru a chci se vypovídat.]
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Cely je to tady o tom, abych si za poslednich par dnu od tebe precetl o tom, jak hrajes hru ty. Dozvedel se, jak vse konci a co a jak. A vubec me to nezajima :-) Nehlede na to, kdyz tu proste radis o necem co treba zasadne ovlivnuje hru.

    Takze me to vlastne dost kurvis. A pokud to opet zase nechapes, tak ahoj.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    já si CP ještě ani nekoupil a tak do vánoc nekoupim. aspoň to zazaplátujou... a spoilery mi nevadí, je zvládnu zapomenout
    hw na to sic taky nemam, asi... ale budu to hrát přes GeforceNow cloud od nvidie a je mi to buřt (vlastně to vyjde i o dost levnějš, než fixovat gpu)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Promiň? O čem to tedy tady je? O radách to není? Tak o čem?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Prosim vas...muzete tady prestat spoilovat. Do tedka tu byl klid. A verte, ze tu jsou mezi vami taci, kteri si hru jeste nedohrali.

    Spoilery, debilni rady ze hry a podobne prosim oznacujte a skryvejte. Diky za pochopeni.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jedno varování. Když se vám náhodou podaří dostat během hry do toho střešního bytu. Nic tam neberte. Vymstí se vám to v závěru, kdy předáte řešení Johnymu. Taxík vás neodveze do baru, protože nebudete mít bundu :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    No tak nic no :) Tak jsem se spletl :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HOWKING: Tak jsem to ještě nerozehrál. Čekám na září a DLC s kterým to sfouknu komplet.
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    Já teprve teď uvažuju že koupím PS5 a pořádne si to užiju..na PS4 sem odehrál asi 20hodin..
    ALESH
    ALESH --- ---
    HOWKING: ja ne. Tak dik no.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Tak to jsi dobrej. Zasloužíš si achievement :⁠-⁠)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Stane! Teď jsem to do FYXu kuli tobě vybsal i v HTML entitách!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Já to chápu a omlouvám se, trochu jsem se rozvášnil :⁠-⁠)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Já bych to neřešil. Nevěřím, že na NYXu to ještě někdo nedohrál. Já byl poslední (a to jen proto, že jsem si teprve nedávno pořídil grafárnu schopnou to rozumně utahat).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam