• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    VIRIK: no tak asi nemuzou rozjebat uplne stare postavy kdyz vydavaji herni datadisk ne ? :) myslim ze to by jim to asi komunita spocitala s jejich historii co se tyce launche..
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Pentaflek má pravdu, už jsem o tom četl, že to má být celý překopaný, takže nejlepší je udělat si novou postavu a projít znovu.
    U staré naopak můžou vzniknout problémy.
    KALTY
    KALTY --- ---
    PENTAFEKTEK: No jenže vlastně bych mohl dojet konečně tu svoji postavu nějaký rychlý playthrou a pak znovu za měsíc a něco
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    KALTY: LEDOFREDO: já bych na vašem místě asi počkal až to vyjde.. protože spolu s tim DLC má bejt patch 2.0 kterej i tu základní hru zase překope.. a vylepší (snad) :)) a pak bych to rozjel znova s novou postavou
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    resim podobne dilema, jestli vzit stary char, ktery uz asi neumim poradne ovladat a hrat novy content, nebo si to zahrat znovu s revampem, ale k datadisku se dostanu buhvi kdy .. 1st world problems
    KALTY
    KALTY --- ---
    No já bohužel CP77 ještě nedohrál. Vždycky do toho vstoupilo něco co se hrálo v partě atd.
    Rozjížděl jsem to na začátku (což nebylo v dobrém stavu) a pak znovu jak to vyšlo 1.6 patch. Mám rozjetou postavu co jede hybrid build s mečem, pistolí a sniperkou.
    Lvl 21 a spíš jsem brouzdal, než dělal příběh.
    No a otázka je, jestli to před PH rozjet a konečně dojet příběh jednou a pak načíst nějaký save, nebo bude lepší rozjet novou postavu?
    Jestli bude rewamp skillů atd., tak by to mohlo být zajímavější. Víte větší detaily?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BOBESH: Vehicle combat! Konecne Hardwired jak ma byt! ;-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — New Ways to Play
    https://www.youtube.com/watch?v=zBrkG3aeWCc
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Moje oblíbená pop/hc/raperka Haru Nemuri, která u nás před 14 dny koncertovala hraje v Polsku a když si odskocila do CD: Red, tak rovnou přišla s tím, že bude mít v DLC song. Sugooooi.

    ALESH
    ALESH --- ---
    AVATAR: tvl. To sem taky nevidel a chtel jsem si to dat az s detma. Tak dik no.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Brumbal umrel...
    MELDA
    MELDA --- ---
    GURBON: Dyt jo. Ono to tak je ve vetsine hernich auditek, tak jako tady normalni, ze proste zasadni fakta, mezniky hry schovas pod tag o spoileru.

    Ale znas Howkinga.
    GURBON
    GURBON --- ---
    MELDA: Tam jsou taky spoilery povoleny jen v tagu :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: kdyby neco, tak auditko vhodne pro tebe...

    [Hraju hru a chci se vypovídat.]
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Cely je to tady o tom, abych si za poslednich par dnu od tebe precetl o tom, jak hrajes hru ty. Dozvedel se, jak vse konci a co a jak. A vubec me to nezajima :-) Nehlede na to, kdyz tu proste radis o necem co treba zasadne ovlivnuje hru.

    Takze me to vlastne dost kurvis. A pokud to opet zase nechapes, tak ahoj.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    já si CP ještě ani nekoupil a tak do vánoc nekoupim. aspoň to zazaplátujou... a spoilery mi nevadí, je zvládnu zapomenout
    hw na to sic taky nemam, asi... ale budu to hrát přes GeforceNow cloud od nvidie a je mi to buřt (vlastně to vyjde i o dost levnějš, než fixovat gpu)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Promiň? O čem to tedy tady je? O radách to není? Tak o čem?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Prosim vas...muzete tady prestat spoilovat. Do tedka tu byl klid. A verte, ze tu jsou mezi vami taci, kteri si hru jeste nedohrali.

    Spoilery, debilni rady ze hry a podobne prosim oznacujte a skryvejte. Diky za pochopeni.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jedno varování. Když se vám náhodou podaří dostat během hry do toho střešního bytu. Nic tam neberte. Vymstí se vám to v závěru, kdy předáte řešení Johnymu. Taxík vás neodveze do baru, protože nebudete mít bundu :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    No tak nic no :) Tak jsem se spletl :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HOWKING: Tak jsem to ještě nerozehrál. Čekám na září a DLC s kterým to sfouknu komplet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam