• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    LOGO
    LOGO --- ---
    FIONOR: to mně přijde taky lepší, mít jen dva, než předtím, kdy ses mohl léčit pořád dokola.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    ROBIN_SNNS: Stimpacky a granáty jsou neomezené - máš dva s cooldownem
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja hsem ok. zatim krom dvou padu hry, kdy proste zcernala obrazovka a hra skoncila chybou, tak sem nenasel zadny vyraznejsi error. Mam v tom nahrano dobrych 20 hodin.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Současný 2.xx update mě štve čím dál víc.
    CDPR bonusové oblečení má v popisku, že jde upgradovat, ale nikde tuto možnost nenacházím
    Dál mi hra automaticky rozkládá všechny sebrané zbraně. Tentokrát to není perkem a rozhodně jsem nenašla způsob jak to vypnout.
    Update mne též okradl o všechny až na dva poslední stimpacky.
    Taky se nedozvíte, kolik máte munice a kolik zbývá do maxima. V inventáři munici nenajde a informaci o počtu nesené munice se dozvíte buďto pouze vybavením zbraně nebo přepnutím do výroby.
    Limity max. počtu nesené munice zůstaly, navzdory tomu, že vývojaři udělali už z tak akčního rpg akční bojovku.
    Jo a zmizely bonusové perky k hackování terminálů na peníze.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ZAK: Má GOG verze žere po dnešním patchi 77,1GB. Plus musím kvůli dalším záplatám udržovat již níže zmíněný objem volného místa na SSD.
    ZAK
    ZAK --- ---
    a kolik vlastne zabere na PC CP77+PL dohromady?

    ted me samotnej CP77 zabira jen 56GB, a mam za to, ze to kdysi bejvalo i o kus vetsi.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PENTAFEKTEK: Co mám říkat já, tenhle "malý" patch vyžaduje 83GB volného místa na mém SSD...
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    tyve, človek že si před prací chvíli zahraje a bum..
    UPDATE 2.01 .. 38gb .. XSX
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja si na to vcera vzpomnel, ze ste to tu resili, ale prislo mi, ze v menu se vubec R3 nepouziva. vlastne ani L3 pac to je oznaceni pro promacknuti ty analog packy. samotnej levej analog se pouziva jako kurzor, ale to mi neprislo nijak neobvykly a je to ve spouste her imho. ze toe nemotorny na gamepadu je ale fakt :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NAGASAWA: tak korekce - změna mě to přijde tak přirozený, že mi ani nedošlo, že to používám - jen je to teda na L3 (aspoň u cyberpunku)...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MELDA: na to jsi mel pouzit tzv. Armored Core grip

    MELDA
    MELDA --- ---
    Jako co vam mam povidat.... poprve sem u Cyberpunku musel pouzit vzacny ctyrhmat s podporou kolene :-) Ono hackovat auta za jizdy z otocenym pohledem vzad, mirit, ridit a do toho potvrdit vybrany hack... to je panecku kungfu :-)

    To obcas na tu haptiku clovek i nadava, protoze mu dava solidne zabrat :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NAGASAWA: o tom, že jde používat R3 jako kurzor ani nevím, skáču všude jen šipkama a naviguju L1R1 L2R2
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUCKOWSKI: mno ze ti v menu R3 simuluje kurzor mysi a zaroven se tam muzes pohybovat sipkami. Hrozny reseni ve vsech pripadech.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NAGASAWA: vůbec nevím, co máš na mysli
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jinak da se nejakym zpusobem na konzolich vypnout navigace pres ten otresnej mysoidni kurzor, aby se dalo navigovat jenom pres dpad? Tahle kurzorova nemoc me sere u her od Ubi a doufal jsem, ze se s ni uz jinde nepotkam. Navigace v menu je diky tomu uzivetelsky dost priserna.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOGO: jj na PS5 Zatim po par hodinach tezko soudit a uvidim za mesic tak po padesati. Jinak to ale slape, vypada, hybe se a zni skvele. Hlavne jsem prijemne prekvapenej na sluchatkach z prostorovyho audia. Ti porvavaji latinos ze vsech smeru zni skvele. Holt jsem si akorat odvykl na glitchujici npc, chyby, prolinajici se postavy na ulicich atd., tak mi to prijde o to vic do oci bijici. Holt si budu muset zvyknout.
    LOGO
    LOGO --- ---
    NAGASAWA: ty to hraješ na PS, ne? Já na xbox series žádný bugy nevnímám. Ale možná jsem jen nenáročnej, nebo slepej.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    FORTRESS: Mno je to celkem voser. Doufal jsem, ze to po tech trech letech bude konecne odladena verze a po dvou hodinach to byl solidni bugfestival. Jak jsem za posledni roky zvyklej na z 99% debugovany japonsky hry, tak jsem z toho teda dost rozmrzelej.
    LOGO
    LOGO --- ---
    SINHIRIELL: tak hackera jsem jel jako první run, a to bylo opravdu až moc jednoduchý. Jen někde z povzdálí poslat maníkovi to psycho něco, jak mu hrábne a začne bombit svoje kolegy, a až se začnou mydlit mezi sebou, tak je postupně odbouchnout snajperkou. Jako sranda to byla, ale po čase dost fádní.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Mám bohužel víc bugů než při vydání hry. Problikávání černé obrazovky a teď mi nechce zmizet to roztřesené vidění (vision glitch).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam