• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Hele co jsem objevil!
    Cyberpunk 2077 - Teaser Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=DvVjkqB3LH0

    Je to staré 10 let!
    TOFI
    TOFI --- ---
    vy potvory (MELDA) tak ja to teda musim taky zkusit proste ...

    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    BUCKOWSKI: viděl jsem při premiéře a bohužel mi to přišlo jako dost velká sračka. ze začátku než jsem si zvyk na ten minimalismus. občas tam byly fajn témata, ale spíš náznakem a pak tam byl imho dost mizernej scénář a moře kokotin - např. autonomní auto, co řídí samo... a jak to divákovi ukázat? že i samo točí volantem - opakovaně na rovince atp. ;)

    souběžně jsem dal na jeden zátah Edgerunners a to mě bavilo tak nějak víc, i když to byla dost klasika - tzn. dobrej animák, ale vesměs žádná překvapení jak by to asi mohlo skončit, Davido
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HOWKING: Sprave se rika fanfilm a je to u toho i rovnou uvedene ;-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: vydržel jsem do konce a je tam 'easter egg' paralela na toho Johna Wicka, ale z pohledu čistě Cyberpunk 2077 je to fakt shit.
    Jen si musím kvitovat ten vizuál.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: Nechtěl jsem být první, kdo to napíše, ale je to stračka. :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI: tvl... za mě to je hrozně špatný :)

    Prostředí fajn, ale proč je Silverhand spíš John Wick a navíc mimo Vho tělo??? Nebo to v DLC je?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: neviděl jsi tohle?
    Cyberpunk 2077 - Phoenix Program Fan Film
    https://www.youtube.com/watch?v=JJdtkKNQKJ4


    Je to neoficiál - Fan movie
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: Teď jsem našel, že by mělo jít o jiný příběh z NC, tak snad neudělají filmový přepis příběhu z hry.
    Edgerunners se mi líbilo.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: to nevím, jestli mě láká... uzavřít to do filmu... Ale s poznamkou o V souhlasím.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: Už jsem viděl nějaké záběry a chystaného celovečeráku Cyberpunk 2077. (jen mě mrzí, že V bude (asi) chlap - myslím že ta chemie s Johnym, Jackiem je lepší z pozice ženské.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    trochu off topic... dnes jsem byl na "Bod obnovy" z mého pohledu trochu podprůměrná detektivka z nadprůměrně zpracovaného "cyberpunk" prostředí. Celkově se mi to líbilo.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: tak kuli trofeji jsem koupil všechny, ale už v prvním runu, ještě na PS4 verzi
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ROBIN_SNNS: to vypadá, že tvůj V je černoch a jsi někde v NUSA, něco z ty historie jim zůstalo...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HONCKA: Všechna moje vozidla co mám za kšefty u Kerryho na zahradě. Nekupoval jsem ani jedno.
    [HOWKING @ GameShots :: screenshoty z her]
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    ROBIN_SNNS: To zní přesně tak, jak funguje korporátní Amerika už teď...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HOWKING: Pravidla nejsou žádná. Policajti narážejí do všech aut kolem sebe, auta stojí i když chodci mají červenou a obecně ta doprava tak nějak nefunguje.
    Už si nevzpomínám jestli je to updatem nebo ne, ale když postojím u jakéhokoli policajta dost dlouho, začne po mě automaticky střílet.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HONCKA: Aut časem za úkoly dostaneš asi 10.

    Teď tam mám zajímavou chybu (po updatu 2.0.1), nemůžu si přivolat žádné své auto. Musím neustále auta krást.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BTW kupoval jste si někdo někdy nějaký auto? Já jakmile jsem dostal Jackieho motorku, už jsem nějak neměl důvod jezdit v něčem jiným.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam