• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: tak kuli trofeji jsem koupil všechny, ale už v prvním runu, ještě na PS4 verzi
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ROBIN_SNNS: to vypadá, že tvůj V je černoch a jsi někde v NUSA, něco z ty historie jim zůstalo...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HONCKA: Všechna moje vozidla co mám za kšefty u Kerryho na zahradě. Nekupoval jsem ani jedno.
    [HOWKING @ GameShots :: screenshoty z her]
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    ROBIN_SNNS: To zní přesně tak, jak funguje korporátní Amerika už teď...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HOWKING: Pravidla nejsou žádná. Policajti narážejí do všech aut kolem sebe, auta stojí i když chodci mají červenou a obecně ta doprava tak nějak nefunguje.
    Už si nevzpomínám jestli je to updatem nebo ne, ale když postojím u jakéhokoli policajta dost dlouho, začne po mě automaticky střílet.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HONCKA: Aut časem za úkoly dostaneš asi 10.

    Teď tam mám zajímavou chybu (po updatu 2.0.1), nemůžu si přivolat žádné své auto. Musím neustále auta krást.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BTW kupoval jste si někdo někdy nějaký auto? Já jakmile jsem dostal Jackieho motorku, už jsem nějak neměl důvod jezdit v něčem jiným.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    HOWKING: Hledej pravidla v punku!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Mimochodem, pochopil někdo jaká jsou v Cyberpunku dopravní pravidla. Nedávají přednost zprava, nedávají přednost protijedoucím, ale naopak, protijedoucí dávají přednost odbočujícím. Taková nejsou ani v US. (to neměl z vývojářů nikdo řidičák?)
    A tím jak nikdo nedává blinkr, tak jsem se naučil fakt předvídat a hodí se mi to docela i v reálném provozu - dělá to ze mě lepšího řidiče :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LOGO: Já se snažím jezdit bez ničení auta a hlavně jsem se donutil jezdit s pohledem z auta (dá se tomu uvyknout) a daleko lépe a přesněji se pak hážou různé myšky. Líp vidím kam se vejdu. Ale když do mě někdo napálí bez důvodu, okamžitě síťařím a vyhazuju mu auto do vzduchu :D Taky jsem si zvykl na křižovatkách, kde nějakej trouba usne a nejede na zelenou hacknout mu auto na plný plyn :D
    LOGO
    LOGO --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: však o tom to přesně je, to je podle mě od autorů dobře vymyšlený s těma "civilama" ve hře.
    Jedu autem, mám fofr, ťuknu se s cizím autem, a ten blb hodí nějakou idiotskou hlášku typu - nebojte jsem v pořádku. No co máš pak dělat jinýho, než zmasakrovat jeho a všechny kolem okolo, když už jseš v tom. Taková pohodička. Kdyby ty jeblý kecy neměli, který tě nutí je sejmout, byl by ten lajf mimo mise nůďo :b
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: To samozřejmě vím, ale teďka jsem měl třeba některé zakázky dřív než jsem byl poprvé u doktora a tak jsem nemusel pořizovat první povinný cyberware na dluh jako minule.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Dost misi se da udelat vicero zpusoby a maji pak i nasledny vliv na vyvoj hry :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Jedu druhý průchod (první corpo, druhý nomád) a nevím zda je to tou volbou, nebo se to děje náhodně, ale souslednost děje je jiná a mám pocit i že děj se lehce liší. Asi se to dá hrát mockrát aniž to omrzí.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja mel ted o vikendu velkej immersion moment, v jedny misi v dogtownu jsem mel moznost opustit budovu plnou nepratel, tak jsem teda jakoze odchazel, ale po ceste neustaly pitomy poznamky na me, tak jsem se u vychodu nasral, otocil se a celej ten barak jsem vystrilel.. sulini! :)
    me to tedy zatim bavi hodne a uz si promyslim druhy pruchod jako nomad.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TOFI: Jedu 1920x1080 s upsamplingem na 4k a 60 fps dávám (víc můj monitor ani neumí, ale u téhle hry to není tak fatální :D)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAGASAWA: Za me je hra rozdelena do aktu - nektere jsi opravdu jenom divak. Vydrz nez se odemkne 3 lokace, pak dostanes svobodu a moznost se soustredit na mensi lokace a questy. Ze hry se stane vic jako Judgement a mene jako David Cage.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BOBESH: Covece, ted ani nevim... po Update 2.0 se zmenilo nastaveni HDR, tak sem to nahazoval znovu a ted vlastne nevim co tam kde mam, mrknu doma.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: zkus se naladit tim anime. jinak te chapu. mesto, svet je peknej, ale taky to pro me neni upe vono


    MELDA: to mas asi vyply vsecky ty chromaticky aberace atd. vid? ja to mel defaultne zaply, ale vidim pak furt jak nametenej



    TOFI
    TOFI --- ---
    HOWKING: MELDA: no jako vypada to fakt pekne, jestli to takto jede v 60fps+
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam