• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: na čem hraješ? Já mám asi 500 autosavů. Na začátku každý mise nebo gigu mi ho to udělá. Snad i při sebrání jakýkoli oranžový věci, když není z mrtvoly...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: No tak jiný konce už si nezahraju. Neuložil jsem si tu pozici a už se tak hluboko nedostanu. Mysle jsem, že tahle pozice zůstane trvale přístupná stejně jako ten point u Hanako. A celý Dogtown už absolvovat nechci. Tak až někdy jindy až bude chuť na třetí průchod.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAMILLOS: Taky jsem to zahrál už podruhé a přestože jsem se rozhodoval znova podle sebe, nakonec to šlo jinudy. Prostě ta rozhodnutí ti nepřijdou nejrozumnější vždy stejná. Vůbec se nenuť. Navíc pro tebe budou ta rozhodnutí jiná už i tou změnou pohlaví. Pokud budeš přemýšlet jak by to V udělala, tak ta rozhodnutí nebudou chlapská jako předtím.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jinak já jsem teď začal druhej playthrough. V prvním jsem byl chlap a street kid, teď jedu jako holka nomádka. Protože mý srdce patří Panam, ale musím taky vyzkoušet tu Judy, že jo. :) Konce jsem dal zatím dva, plus PL.
    Nechtěl jsem to hrát takhle rychle hned znova, ale ono to nejde, Night City je prostě boží.
    Akorát nevím, jak to budu dělat u určitejch rozhodnutí. Protože když to člověk hraje poprvé, hraje to logicky podle sebe, jak by se zachoval, že jo. Ale když pojedu podruhý, měl bych to asi v zájmu variability zkusit jinak. Jenže například v určitým okamžiku v PL, kde se člověk rozhoduje, komu stranit, jak bych to mohl tentokrát udělat jinak, když by mi to šlo proti srsti? Tohle nebude snadný.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: Doporučuju i jiný konce. One is not enough... Oboje má něco do sebe. To klíčové rozhodnutí, které si udělal mi také sedí víc. Ale v té druhé variantě je lepší odměna.... lákavé... aspoň za vyzkoušení a zahrání to fakt stojí... Navíc finální mise druhého konce je naprosto jedinečná svým stylem - nechci prozradit zbytečně moc, ale doporučuju.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAMILLOS: Tyjo. Do střepů jsem se nepodíval! Dík.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak jsem dohrál Liberty. Když jsem přišel domů, za dveřmi byla zastrčená pohlednice. Tak jsem ji vzal a vešel. V inventáři ale není. Nikde v bytě není. Kde je, od koho byla a co na ní bylo?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: myslím že cca 600, ale nehrálo to roli
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jako ten zvuk některých postav v Liberty je naprosto tristní! To jako neměli na slušný mikrofon?
    MELDA
    MELDA --- ---
    P_T: No jo no..nestalo se, ale myslim si, ze duvodem byla prave hodne vyhodna cena. 😀
    P_T
    P_T --- ---
    MELDA: heh... MELDA:
    GASI
    GASI --- ---
    MELDA: preorder jsem měl za 30Eur. Jestli si dobře pamatuju, tak to byla normální cena při uvedení.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: A bylo to tak nebo to bylo drazsi? Ja myslim, ze preorder byl nejakej levnejsi. Jako vim, ze sem to tam kliknul a absolutne jsem nad tim nepremyslel :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Já taky koupil pre order a vůbec nelituju.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: To je kolik? Já to měl za 600,-. Kupoval jsem to hned, jak to šlo koupit v predprodeji. cca 3/4 roku dopredu.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Cyberpunk Libery za 25 eur - já věděl, že se na vánoce slevy dočkám. Kdo čekal jako já, kupujte :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Zahral bych si to ve vr :)

    The Correct Way To Play Cyberpunk 2077
    https://youtu.be/NJa2YBxqu5g?si=a25cldCqmsGKfZ6f
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam