• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ROBIN_SNNS: To nevím, jestli jde. Není na to nějaký mod?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Věděl by někdo, jestli se dá vypnout otáčení minimapy, a když tak kde? Nemůžu to nastavení najít.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BUCKOWSKI: Psycho je tam ten románek končící žádostí o ruku...to se mi chtělo brečet.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: Já se snažil celou dobu nikoho nezabít, ale při tom čekání na vlak už ta taktika prostě použít nejde.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: na tom kosmodromu jsou hrozný jatka
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HOWKING: Ne ne, to je pracovní název dalšího dílu. CP má mít údajně už jenom technický aktualizace.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tyve. Chcete mít depku? Zajeďte se podívat na kosmodrom, je tam pomníček lidí, které jste zabili proto, aby byla zachráněna jedna, která vás stejně jen zneužila. Příbuzní tam kolem brečí, je tam kondolenční terminál. A tak jsem s tou depkou zašel za Misty, že si pokecáme. A ona se se mnou vůbec nebaví. Asi to ví. To je fakt šílený počin tohle dílo (hrou to neumím nazvat).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: tvl.... tak čtvrtej run už snad ani hrát nechci :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ale co jsem zaslechl, tak se asi chystá nějaké další DLC. Orion, nebo tak nějak.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: No já poprvé zareagoval na jeho výzvu k zastavení zpožděně v tlaku co nejrychleji Songbird dostat do rakety a po kroku navíc okamžitě dostal kulku do hlavy, tak alternativa, že bych ho nestřelil okamžitě padla. :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: Já vim, jen jsem to nechtěl psát... U toho druhýho rozhodnutí nevím, který vede k tý pohlednici, každopádně dát mu SoMi mi v týhle situaci nedává smysl :)
    Ono těch alternativ je více. Je tam i varianta, která vede k úplnýmu konci hry i bez Hanako.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: No ony jsou tam dvě. Jedno na začátku, komu dáš přednost a druhé na konci když jsi na začátku zvolil Songbird, tak máš možnost Reeda zastřelit nebo ne.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: Na PS to dělá autosave fakt každou chvíli, takže jsem si dal snadno snad všechny konce.

    Je fakt, že tady je to rozhodnutí tak jako mimochodem, dost nenápadně.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: Na PC. A tak je jich cca 30? (a mám tam savy ještě i z minulého průchodu), ale tohle zapadlo, protože po dodělání mi zbylo v Dogtownu ještě dost questů.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: na čem hraješ? Já mám asi 500 autosavů. Na začátku každý mise nebo gigu mi ho to udělá. Snad i při sebrání jakýkoli oranžový věci, když není z mrtvoly...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: No tak jiný konce už si nezahraju. Neuložil jsem si tu pozici a už se tak hluboko nedostanu. Mysle jsem, že tahle pozice zůstane trvale přístupná stejně jako ten point u Hanako. A celý Dogtown už absolvovat nechci. Tak až někdy jindy až bude chuť na třetí průchod.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAMILLOS: Taky jsem to zahrál už podruhé a přestože jsem se rozhodoval znova podle sebe, nakonec to šlo jinudy. Prostě ta rozhodnutí ti nepřijdou nejrozumnější vždy stejná. Vůbec se nenuť. Navíc pro tebe budou ta rozhodnutí jiná už i tou změnou pohlaví. Pokud budeš přemýšlet jak by to V udělala, tak ta rozhodnutí nebudou chlapská jako předtím.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jinak já jsem teď začal druhej playthrough. V prvním jsem byl chlap a street kid, teď jedu jako holka nomádka. Protože mý srdce patří Panam, ale musím taky vyzkoušet tu Judy, že jo. :) Konce jsem dal zatím dva, plus PL.
    Nechtěl jsem to hrát takhle rychle hned znova, ale ono to nejde, Night City je prostě boží.
    Akorát nevím, jak to budu dělat u určitejch rozhodnutí. Protože když to člověk hraje poprvé, hraje to logicky podle sebe, jak by se zachoval, že jo. Ale když pojedu podruhý, měl bych to asi v zájmu variability zkusit jinak. Jenže například v určitým okamžiku v PL, kde se člověk rozhoduje, komu stranit, jak bych to mohl tentokrát udělat jinak, když by mi to šlo proti srsti? Tohle nebude snadný.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: Doporučuju i jiný konce. One is not enough... Oboje má něco do sebe. To klíčové rozhodnutí, které si udělal mi také sedí víc. Ale v té druhé variantě je lepší odměna.... lákavé... aspoň za vyzkoušení a zahrání to fakt stojí... Navíc finální mise druhého konce je naprosto jedinečná svým stylem - nechci prozradit zbytečně moc, ale doporučuju.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAMILLOS: Tyjo. Do střepů jsem se nepodíval! Dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam