• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    ...koupíš si PL přes odpoledne to necháš stahovat, vyhradíš si v rodině večer a zjistíš, že GOG jede udržbu do deseti večera a CP nejde spustit ohledně integrity nějakejch souboru, fuckinig hell...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A po opravě chyb, tu máme novou serii chyb. (má to cenu tímhle stylem vůbec opravovat?).
    Právě jsem donutil k explozi 6 aut po sobě, aniž bych použil přetaktování.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Patch 2.11 - Home of the Cyberpunk 2077 universe — games, anime & more
    https://www.cyberpunk.net/en/news/49831/patch-2-11
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    JAMILLOS: Mapa mě taky zlobí, Judy ne.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jak na tom jste? Já mám v podstatě jedinej problém: při každým restartu hry mi to vyhodí komplet všechny zaškrtnutý věci v mapě (používám tu custom a zaškrtnutý mám všechno). Jo a Judy se ve svým bytě od toho okna nehne, to si ji musím pozvat někam jinam. Jinak ale všechno fachá.
    Jo ještě jedna věc – při čtení shards ve složce Others mě to furt vyhazuje někam nahoru, ale dá se tam vrátit, na tom textu to zůstane.
    Nic hroznýho, i když opravit už by to mohli, to je fakt. Tak uvidíme.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Update, ne?
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Je co?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Příští týden 2.2
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JAMILLOS: Jojo, byl to takovej moment "honor among thieves" kdy se jasně ukázalo, že Reed není jeden z nás.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HOWKING: To vyprávěj mým hormonům.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAMILLOS: Nic není černé ani bílé. (a v Cyberpunku je to jistota - neexistuje dobrá volba - i proto je to tak geniální)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Bože, ta Francouzka... I kdybych do tý doby ještě nebyl rozhodnutej, jak se později zachovám, tak v tomhle momentě si to u mně Reed zpečetil! :)
    LAHINO
    LAHINO --- ---
    BUCKOWSKI: Ja som to dohral na 100% na PS5, lebo mi tie konce nedali a teda dva mi odpalili dekel :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: každá cesta má něco do sebe, obě jsou úplně jiný stylem hry
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ROBIN_SNNS: To nevím, jestli jde. Není na to nějaký mod?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak se mi podařilo dostat do bodu Reed/Songbird - našel jsem na Steam cloud další soubory, které se ve hře nezobrazovaly. Jako ta cesta Reeda je brutální. Sem rád, že se mi to povedlo, o to bych nerad přišel.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Věděl by někdo, jestli se dá vypnout otáčení minimapy, a když tak kde? Nemůžu to nastavení najít.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BUCKOWSKI: Psycho je tam ten románek končící žádostí o ruku...to se mi chtělo brečet.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: Já se snažil celou dobu nikoho nezabít, ale při tom čekání na vlak už ta taktika prostě použít nejde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam