• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Odinstalovano potomc co jsem kvuli 17MB musel uvolnit 100GB mista, protoze GOG Galaxy musi patch stahnout (jako ty pres web) a rozbalit a teprve pak instalovat.

    Pak jsem si poridil Steam Deck a do EPIC a GOG uz lezu jedine pres integrovany prohlizec v Heroic Launcheru.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    I think it is Heroic, that people choose to use GOG Galaxy :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ROBIN_SNNS: tragicky je, ze ten launcher stejne nejdriv spusti GOG a pak za pul minuty sam sebe, to cloveku zustava rozum stat s brokovnici v ruce
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Jo a ještě mne CDPR a GOG zvládli "potěšit" tím, že ve do verze 2.12 přidali naprosto zbytečný CDPRed launcher. Ačkoliv spouštím hru přes Galaxy.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Já zas nedávno našla bug. Během mise Zásilka/Pickup zaplatím střepem od meredith, zajis1tím vybušninu, zjistím kód a osvobodím Cihlu/Brick, pobiju Maelstromáky a Royce, uvítá mě Meredith. Prokecnu Jackieho a Dexe. Uložím. Ze savu zjistím, že obsahuje string q003 brick is dead s hodnotou 1. Ztrácím tak přístup k jejich obchodu a loví mne.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    ...koupíš si PL přes odpoledne to necháš stahovat, vyhradíš si v rodině večer a zjistíš, že GOG jede udržbu do deseti večera a CP nejde spustit ohledně integrity nějakejch souboru, fuckinig hell...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A po opravě chyb, tu máme novou serii chyb. (má to cenu tímhle stylem vůbec opravovat?).
    Právě jsem donutil k explozi 6 aut po sobě, aniž bych použil přetaktování.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Patch 2.11 - Home of the Cyberpunk 2077 universe — games, anime & more
    https://www.cyberpunk.net/en/news/49831/patch-2-11
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    JAMILLOS: Mapa mě taky zlobí, Judy ne.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jak na tom jste? Já mám v podstatě jedinej problém: při každým restartu hry mi to vyhodí komplet všechny zaškrtnutý věci v mapě (používám tu custom a zaškrtnutý mám všechno). Jo a Judy se ve svým bytě od toho okna nehne, to si ji musím pozvat někam jinam. Jinak ale všechno fachá.
    Jo ještě jedna věc – při čtení shards ve složce Others mě to furt vyhazuje někam nahoru, ale dá se tam vrátit, na tom textu to zůstane.
    Nic hroznýho, i když opravit už by to mohli, to je fakt. Tak uvidíme.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Update, ne?
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Je co?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Příští týden 2.2
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JAMILLOS: Jojo, byl to takovej moment "honor among thieves" kdy se jasně ukázalo, že Reed není jeden z nás.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HOWKING: To vyprávěj mým hormonům.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAMILLOS: Nic není černé ani bílé. (a v Cyberpunku je to jistota - neexistuje dobrá volba - i proto je to tak geniální)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Bože, ta Francouzka... I kdybych do tý doby ještě nebyl rozhodnutej, jak se později zachovám, tak v tomhle momentě si to u mně Reed zpečetil! :)
    LAHINO
    LAHINO --- ---
    BUCKOWSKI: Ja som to dohral na 100% na PS5, lebo mi tie konce nedali a teda dva mi odpalili dekel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam