• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JVMLOK: Takže ne "ono to někoho zajímá?", nýbrž "ono MĚ to nezajímá", že jo. :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MELDA: to je mozny kazdy RPGcko dneska. Ale na to fakt nemm cas...svejch mozna 300+ hodin jsem na tom odvedl, nemam tolik casu abych mohl mit rozehranejch vic titulu naraz, takze move on.
    MELDA
    MELDA --- ---
    JVMLOK: Celkem skoda, ta hra je v mnoha ohledech jina a je mozno ji hrat nekolikrat uplne s jinym prubehem.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ROBIN_SNNS: nnevim. Ja se vydal cestou Meredith s osvobozením Bricka, a nic podobnyho se mi nestalo. Nicmene hra je dohrana a ja se k ni uz vracet nebudu, takze jestli se neco pokazilo s patchama po 2.02, uz to asi nikdy nezjistim.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    JVMLOK: Ono by tě to taky zajímalo, když bys hrál tuto volbu. Protože prvním velmi nepříjemným následkem tohoto bugu je, že když se po skončení mise Pickup/Zásilka posadíš do jakéhokoli dopravního prostředku, tak během cca 2-3 sekund se okolí změní na bojovou zónu protože se objeví likvidační tým z Maelstromu...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    :) a ono to někoho zajímá?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Tak Cihla/Brick už asi navždy zůstane mrtvý, když si zvolíte že chce dál pracovat s Meredith. CDPR bug hlášení už zjevně nezajímají (aneb odpověď z podpory na dotaz kdy bude bug vyřešen):

    "Thank you for your feedback.

    Currently the focus of our development team is on our upcoming projects. I recommend following our official channels for up-to-date info on our plans:CD PROJEKT RED's website

    Cyberpunk 2077's website
    Cyberpunk 2077 on Twitter/X
    Cyberpunk 2077 on Facebook
    Cyberpunk 2077 on Threads

    Best regards,
    Cheesevendor"
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Cyberpunk 2077 has made over $750 million in game sales on all platforms, with the latest Phantom Liberty expansion considerably boosting revenues.

    Read more: https://www.tweaktown.com/news/97189/cyberpunk-2077-has-made-over-750-million-since-launch/index.html
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Odinstalovano potomc co jsem kvuli 17MB musel uvolnit 100GB mista, protoze GOG Galaxy musi patch stahnout (jako ty pres web) a rozbalit a teprve pak instalovat.

    Pak jsem si poridil Steam Deck a do EPIC a GOG uz lezu jedine pres integrovany prohlizec v Heroic Launcheru.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    I think it is Heroic, that people choose to use GOG Galaxy :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ROBIN_SNNS: tragicky je, ze ten launcher stejne nejdriv spusti GOG a pak za pul minuty sam sebe, to cloveku zustava rozum stat s brokovnici v ruce
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Jo a ještě mne CDPR a GOG zvládli "potěšit" tím, že ve do verze 2.12 přidali naprosto zbytečný CDPRed launcher. Ačkoliv spouštím hru přes Galaxy.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Já zas nedávno našla bug. Během mise Zásilka/Pickup zaplatím střepem od meredith, zajis1tím vybušninu, zjistím kód a osvobodím Cihlu/Brick, pobiju Maelstromáky a Royce, uvítá mě Meredith. Prokecnu Jackieho a Dexe. Uložím. Ze savu zjistím, že obsahuje string q003 brick is dead s hodnotou 1. Ztrácím tak přístup k jejich obchodu a loví mne.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    ...koupíš si PL přes odpoledne to necháš stahovat, vyhradíš si v rodině večer a zjistíš, že GOG jede udržbu do deseti večera a CP nejde spustit ohledně integrity nějakejch souboru, fuckinig hell...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A po opravě chyb, tu máme novou serii chyb. (má to cenu tímhle stylem vůbec opravovat?).
    Právě jsem donutil k explozi 6 aut po sobě, aniž bych použil přetaktování.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Patch 2.11 - Home of the Cyberpunk 2077 universe — games, anime & more
    https://www.cyberpunk.net/en/news/49831/patch-2-11
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    JAMILLOS: Mapa mě taky zlobí, Judy ne.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jak na tom jste? Já mám v podstatě jedinej problém: při každým restartu hry mi to vyhodí komplet všechny zaškrtnutý věci v mapě (používám tu custom a zaškrtnutý mám všechno). Jo a Judy se ve svým bytě od toho okna nehne, to si ji musím pozvat někam jinam. Jinak ale všechno fachá.
    Jo ještě jedna věc – při čtení shards ve složce Others mě to furt vyhazuje někam nahoru, ale dá se tam vrátit, na tom textu to zůstane.
    Nic hroznýho, i když opravit už by to mohli, to je fakt. Tak uvidíme.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Update, ne?
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Je co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam